Telefonunuz

Samsung
Galaxy C7 SM-C7000
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy C7 SM-C7000 Kılıfları

    
Samsung Galaxy C7 Birds Black Kılıf
25,34 TL+ KDV
11,78 TL+ KDV

Samsung Galaxy C7 SM-C7000 uyumlu tüm ürünler

Son Yorumlar

Universal XL Spor Kol Bandı Siyah
Biraz geç yorum yaptım ama hala kullanıyorum Ne kadar mı geç Yaklaşık 4 yıl
Dafoni Tough Power Samsung Galaxy C7 SM-C7000 Ultra Koruma Silver Kılıf
Süper ama biraz daha bu renklerin çogaltılması lazım mesala mavi filan
Dafoni Tough Power Samsung Galaxy C7 SM-C7000 Ultra Koruma Gold Kılıf
Beyler bayanlar c7 güzel bir tel ve kılıfınında öyle olması gerek . Gerçek bu kılıf süper gördüğünüz gibi alt ta kapakları filanda var ve çok üzerinde durulmuş bir kılıf almanızı tavsiye ediyorum yakında elimde olcak kılıf teşekkürler...

Bugün artık pek çok anne baba çocuklarına hemen ulaşabilmek için ona cep telefonu alıyor. Cep telefonları en kolay iletişim kurmanın yolu haline geldi. Ancak en çok zarar gören telefonlarda bu kişilerin telefonları oluyor. Çünkü yaşça küçük olan bu kullanıcılar telefonlarını koruyamıyor ve çizilme, darbe alma ya da kırılma gibi riskler ile karşı karşıya kalınıyor. Samsung Galaxy C7 SM-C7000 kılıf gibi kılıflar ile telefonunuzu bu tür risklerden koruyabilirsiniz. MobilCadde.com adresinden vereceğiniz bir kılıf sipariş ile telefonunuzun ömrünü uzatabilirsiniz.  

MobilCadde.com cep telefonu aksesuarı satışı yapan güvenli bir alışveriş sitesidir. Sitemizden çok sayıda ürüne ulaşmanız mümkündür. Kullanıcılar sitemizi kaliteli ürün ve hızlı hizmet nedeni ile tercih ederler. Kullanımı son derece kolay olan sitemizden beğendiğiniz ürünleri seçerek sepetinize eklemeniz ve sonrasında ödemenizi yapmanız alışverişi tamamlamanız için yeterlidir. Tüm bu işlemler sadece birkaç dakikanızı alacaktır. 

Samsung Galaxy C7 SM-C7000 kılıflar, MobilCadde’nin hızlı elemanları tarafından kısa sürede hazırlanır ve kargoya verilir. Saat 16.00’ya kadar tarafımıza ulaşan siparişler aynı gün kargoya verilir. 20 TL üzeri siparişlerinizden kargo ücreti aşınmaz. Siparişinizin durumu ya da ürünlerimiz hakkında bilgiyi çağrı merkezi elemanlarımızdan alabilirsiniz. Sipariş ettiğiniz ürünlerden memnun kalmazsanız 7 gün içerisinde değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz.