Telefonunuz

Nokia
5
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Nokia 5 Kılıfları

    
Nokia 5 Simli Rose Gold Silikon Kılıf
23,28 TL+ KDV
15,89 TL+ KDV
Nokia 5 Simli Silver Silikon Kılıf
23,28 TL+ KDV
15,89 TL+ KDV
Nokia 5 Simli Siyah Silikon Kılıf
23,28 TL+ KDV
15,89 TL+ KDV
Nokia 5 Mat Mürdüm Silikon Kılıf
17,67 TL+ KDV
8,39 TL+ KDV
Nokia 5 Mat Rose Gold Silikon Kılıf
17,67 TL+ KDV
8,39 TL+ KDV
Nokia 5 Mat Kırmızı Silikon Kılıf
17,67 TL+ KDV
8,39 TL+ KDV
Nokia 5 Mat Gold Silikon Kılıf
17,67 TL+ KDV
8,39 TL+ KDV

Nokia 5 uyumlu tüm ürünler

Son Yorumlar

Universal XL Spor Kol Bandı Siyah
Biraz geç yorum yaptım ama hala kullanıyorum Ne kadar mı geç Yaklaşık 4 yıl

Nokia, cep telefonu piyasasında çok farklı tasarım ve modellere sahip bir markadır. Son yıllarda sektörün en büyük ve en çok tercih edilen markaları arasına girmeyi başarmıştır. Artık kullanıcıların tercih ettiği birkaç marka arasında rahatlıkla sayılabilecek markanın akıllı telefonları da tüm diğer akıllı telefonlar gibi son derece hassastır. Onları Nokia 5 kılıf gibi kılıflar ile kullanmak gerekir. Böylece onları darbe, çizik ve kırılma risklerine karşı korumak mümkün olur. MobilCadde.com adresinden sipariş vereceğiniz kılıf ile akıllı telefonlarınızı koruyabileceğiniz gibi onlara bir tarz da katabilirsiniz. 

MobilCadde, cep telefonu piyasasında haklı bir üne sahiptir. Sitemizden vereceğiniz ürünlerin kalitesi ve siparişlerinizin kısa sürede elinize ulaşması tüketiciler tarafından tercih edilen bir marka olmamızı sağlamıştır. Kaliteli hizmet ile tüketicilerin tercih ettiği bir marka haline gelen sitemizin kullanımı son derece kolaydır. Beğendiğiniz ürünleri sepetinize eklemeniz ve istediğiniz ödeme yöntemini seçerek ödemenizi yapmanız siparişi tamamlamanız için yeterlidir. Ödemenizi ister internet sitemiz üzerinden isterseniz kapıda yapabilirsiniz. 

Nokia 5 kılıfları gibi siparişlerinizi MobilCadde’nin deneyimli elemanları kısa sürede hazırlar ve size ulaştırılmak üzere kargoya verirler. Siparişinizin durumu hakkında çağrı merkezi elemanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Herhangi bir nedenden ötürü sipariş ettiğiniz ürünlerden memnun kalmaz iseniz 7 gün içerisinde değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz.