Telefonunuz

Microsoft
Lumia 950 XL
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Microsoft Lumia 950 XL Kılıfları

    
Universal XL Mavi Spor Kol Bandı
45,89 TL+ KDV
28,24 TL+ KDV
Universal XL Pembe Spor Kol Bandı
45,89 TL+ KDV
28,24 TL+ KDV
Universal XL Beyaz Spor Kol Bandı
45,89 TL+ KDV
28,24 TL+ KDV

Microsoft Lumia 950 XL uyumlu tüm ürünler

5.7 inçlik geniş ekranı, 3340 mAh iddialı bataryası ve 20 megapiksellik arka kamerası ile Microsoft Lumia 950 XL marka muhteşem telefonunuz için aradığınız tüm kılıf ve aksesuarlar MobilCadde.com’da.

Büyük ekranlı telefonları çiziklere ve darbelere karşı korumak her zaman daha zordur. Bu nedenle Microsoft Lumia 950 XL gibi büyük akranlı ve hassas bir telefonu çiziklere, darbelere kire ve toza karşı korumanın en iyi yolu Microsoft Lumia 950 XL kılıfı kullanmaktır. Kılıflar telefonunuzun kullanım ömrünü uzatırlar, yeniliğini uzun süre korurlar. Fakat bu demek değildir ki her kılıf bu görevi görür. Nasıl ki telefonların özellikleri değişiklik gösteriyorsa kılıfların da özellikleri, üterim aşaması farklılık gösterir ve bu nedenle de her kılıf görevini tam olarak yerine getirmez.

Microsoft Lumia 950 XL kılıfları için en uygun ve güvenilir adres MobilCadde.com. Sitemizden güvenle alışveriş yapabilir ve saat 16.00’ya kadar verdiğiniz siparişleri aynı gün kapınızda bulabilirsiniz.

Aynı zamanda Microsoft Lumia 950 XL aksesuarları için de güvenle başvurabileceğiniz adres tabi ki yine MobilCadde.com’dur. MobilCadde.com’un alanında uzman personeli size satış öncesi ve sonrası destekleriyle yardımcı olup, ihtiyacınıza en uygun Microsoft Lumia 950 XL aksesuarını seçmenizi sağlarlar.