Telefonunuz

LG
X power
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

LG X power Kılıfları

    
Universal XL Mavi Spor Kol Bandı
48,10 TL+ KDV
29,60 TL+ KDV
Universal XL Pembe Spor Kol Bandı
48,10 TL+ KDV
29,60 TL+ KDV

LG X power uyumlu tüm ürünler

Günümüzde artık modanın hızına yetişmek imkansız. Üstelik artık moda deyince akla sadece giyim ve ayakkabı da gelmiyor. Moda artık kullandığımız aksesuarlara da sıçramış durumdadır. Artık kullandığımız teknolojik aletlerin aksesuarlarındaki değişimlerde modanın kapsamına giriyor. Teknolojik aksesuarlarımız da moda akımlarından etkileniyor.

Artık kullandıkları cep telefonu aksesuarlarını kıyafetine, çantasına ya da ayakkabısına uydurmaya çalışan kullanıcı sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Eğer siz de bu kişilerdenseniz MobilCadde.com adresinden sipariş vereceğiniz bir LG X Power kılıf ile modadaki son trendleri takip edebilirsiniz. Sitemizden kendi tarzınızı yansıtacak bir kılıfı seçmeniz sadece birkaç dakikanızı alacaktır. 

MobilCadde pek çok farklı müşterinin tercihlerine cevap veren bir güvenli alışveriş sitesidir.  Sitemizde çok sayıda kılıf ve aksesuar seçeneği mevcut olup, her tarza ve tercihe uygun aksesuarlar bulmak mümkündür.

LG X Power kılıfları sitemizde en çok tercih edilen ürünlerdendir. Çok sayıda farklı renk seçeneği bulunan bu kılıflar sıkça tercih edilen kılıf türlerindendir. Sitemizden ayrıca kapaklı, silikon ve rengarenk kılıflara da ulaşabilirsiniz. Herkesin kendi zevkine uygun bir kılıf bulabileceği sitemizden alışveriş yapmak son derece kolaydır. 

Siparişiniz tarafımıza ulaştıktan sonra MobilCadde’nin tecrübeli elemanları ürünlerinizi kısa sürede kargoya teslim ederler. Siparişinizi eğer saat 16.00’ya kadar bize ulaştırabilirseniz ürünleriniz aynı gün kargoya verilir. Siparişlerinizin durumunu çağrı merkezimizden sorgulayabilirsiniz.