Telefonunuz

LG
K8
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

LG K8 Kılıfları

    
LG K8 New Dodle Kılıf
25,34 TL+ KDV
LG K8 Timsah Kılıf
25,34 TL+ KDV
LG K8 Tam Kenar Koruma Gold Rubber Kılıf
29,58 TL+ KDV
21,10 TL+ KDV
LG K8 Tam Kenar Koruma Bordo Rubber Kılıf
29,58 TL+ KDV
24,49 TL+ KDV
LG K8 Tam Kenar Koruma Silver Rubber Kılıf
29,58 TL+ KDV
21,10 TL+ KDV
LG K8 Tam Kenar Koruma Siyah Rubber Kılıf
29,58 TL+ KDV
26,94 TL+ KDV

LG K8 uyumlu tüm ürünler

Moda her gün değişiyor. Gün geçmiyor ki yeni bir ürün ya da teknoloji ortaya çıkmasın. Cep telefonu aksesuarları da modadan çok fazla etkilenen ürünlerdir. Özellikle kılıflar tüm moda akımlarından etkilenirler. LG K8 kılıf gibi çok kullanılan kılıfların artık modaya uygun çok sayıda seçeneği bulunur. Çünkü insanlar ayakkabılarına kıyafetlerine hatta çantalarına uygun kılıflar kullanmak isterler. Çok sayıda tüketici modaya uyabilmek için birden fazla kılıf aynı anda kullanır. MobilCadde.com adresinden istediğiniz her türde kılıfa ulaşmanız mümkündür. Son moda kılıf modellerine sitemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. 

MobilCadde, çok sayıda müşteriye aynı anda hizmet veren pek çok cep telefonu aksesuarının sunulduğu bir internet sitesidir. Kılıflar sitede en çok tercih edilen ürünlerdir. Siteden zevkinize uygun bir kılıfı seçerek sepetinize atmanız ve ödemenizi yapmanız siparişi tamamlamak için yeterlidir. Gerisi MobilCadde’nin hızlı elemanlarına kalır. 

LG K8 silikon ya da rubber kılıflar deneyimli elemanlarımız tarafından paketlenip hazırlanarak kargoya teslim edilir. Siparişleriniz saat 16.00’ya kadar tarafımıza ulaşır ise aynı gün kargoya verilir. 20 TL üzeri siparişlerinizden kargo ücreti talep edilmez. Siparişiniz ile ilgili her türlü bilgiyi çağrı merkezimizden alabilirsiniz. Ürününüzü değiştirmek isterseniz 7 gün içerisinde değiştirebilir ya da iptal edebilirsiniz.