Telefonunuz

LG
K7
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

LG K7 Kılıfları

    
Motomo LG K7 Metal Gold Rubber Kılıf
15,90 TL+ KDV
8,79 TL+ KDV
Motomo LG K7 Metal Mavi Rubber Kılıf
15,90 TL+ KDV
8,79 TL+ KDV
Universal XL Mavi Spor Kol Bandı
48,10 TL+ KDV
29,60 TL+ KDV
Universal XL Pembe Spor Kol Bandı
48,10 TL+ KDV
29,60 TL+ KDV

LG K7 uyumlu tüm ürünler

Cep telefonu teknolojisinin hızlı gelişimi ile birlikte artık moda cep telefonu aksesuarlarına da yansıyor. Kıyafetleri ya da çantası ile uyumlu cep telefonu kılıfları isteyenlerin de sayısı hızla artıyor. Yalnızca uyumu yakalamak için değil kılıflarda çıkan son moda trendleri yakalamakta önem kazanıyor. LG K7 kılıf gibi pek çok cep telefonu markasının kılıfına artık MobilCadde.com adresinden ulaşmanız mümkün. Son derece kısa bir sürede sitemiz üzerinden beğendiğiniz kılıfın siparişini verebilir ve size ulaştırılmasını isteyebilirsiniz. 

MobilCadde cep telefonu sektöründe bilinmiş ve itibarı yüksek bir markadır. Pek çok farklı zevke sahip kullanıcıya aynı anda hizmet sunan sitemizde müşteri memnuniyeti ön plandadır. Sitemizden güvenle istediğiniz ürünleri seçebilir ve siparişinizi verebilirsiniz. 

LG K7 kılıfları güvenle sipariş verebileceğiniz sitemizden alışveriş yapmak son derece kolaydır. Beğendiğiniz ürünleri seçerek sepetinize eklemeniz ve çeşitli ödeme seçeneklerinden biri ile ödemenizi yapmanız siparişinizi tamamlamanız için yeterlidir. 

Siparişiniz bize ulaştıktan sonra MobilCadde’nin deneyimli elemanları kısa sürede ürünlerinizi hazırlayarak kargo firmasına verirler. Siparişinizi saat 16.00’ya kadar bize iletmeniz halinde ürünlerin kargoya teslimi aynı gün yapılır. Siparişinizin durumunu çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz. Ürünlerinizden herhangi bir nedenden dolayı memnun kalmazsanız 7 gün içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.