Telefonunuz

LG
K5
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

LG K5 Kılıfları

    
LG K5 Tam Kenar Koruma Gold Rubber Kılıf
29,58 TL+ KDV
21,10 TL+ KDV
LG K5 Tam Kenar Koruma Bordo Rubber Kılıf
29,58 TL+ KDV
21,10 TL+ KDV
LG K5 Tam Kenar Koruma Silver Rubber Kılıf
29,58 TL+ KDV
21,10 TL+ KDV
LG K5 Tam Kenar Koruma Siyah Rubber Kılıf
29,58 TL+ KDV
21,10 TL+ KDV
Universal XL Mavi Spor Kol Bandı
45,89 TL+ KDV
28,24 TL+ KDV

LG K5 uyumlu tüm ürünler

Son Yorumlar

Universal XL Spor Kol Bandı Siyah
Biraz geç yorum yaptım ama hala kullanıyorum Ne kadar mı geç Yaklaşık 4 yıl

LG’nin ince tasarıma sahip akıllı telefonları arasında yer alan LG K5 kılıf çeşitleri, onlarca farklı renk, desen ve model seçeneği ile MobilCadde.com’da. LG K5 model telefonunuzu uzun süre yıpranmadan kullanmak ve cihazınızı görüntüsünü özelleştirmek için, MobilCadde’de bulunan onlarca farklı kılıf ve aksesuar arasından seçiminizi yapabilirsiniz. 

Telefonunu uzun süre yıpranmadan kullanmak ve cihazıyla tarzını yansıtmak isteyenlere hitap eden onlarca LG K5 kılıfı sunan Mobilcadde.com, hem kullanışlı hem de gösterişli ürünler sunuyor. LG K5 kılıfları ile telefonunuzun tüm tuşlarını kullanabilir ve cihazınızın bozulma ya da çizilme endişesi yaşamadan kullanmanın kolaylığını yaşarsınız. 

Dikkat çekici ve şık tasarımları sayesinde çok sık tercih edilen LG, sevilen modellerinden biri olan K5 ile ince telefon sevenlere hitap ediyor. İnce tasarıma sahip telefon modelleri için kullanılan aksesuar ve kılıfların da ince olması, telefonun sahip olduğu özellikleri korumasını ve tasarımını ön plana çıkarmasını sağlıyor. LG K5’in tasarımını ön plana çıkararak, telefona daha çekici bir görünüm katan, farklı renk ve desenlere sahip onlarca ürünü MobilCadde.com’da bulabilir, kendiniz ya da sevdikleriniz için istediğiniz ürünlerin siparişini hemen verebilirsiniz. 

Onlarca LG K5 telefon kılıfı arasından size hitap eden ürünü, kredi kartı ya da kapıda ödeme seçeneği sepetinize ekleyerek siparişinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz. Kendinizi ya da sevdiklerinizi mutlu etmek için sipariş ettiğiniz ürünlerin 20 TL ve üzeri tutarda olması durumunda ise kargo ücreti ödemeyerek, MobilCadde.com farkını yaşayabilirsiniz.