Telefonunuz

LG
K4
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

LG K4 Kılıfları

    

LG K4 uyumlu tüm ürünler

2016 yılında piyasaya sürülen ve geniş ekranlı akıllı telefonlardan biri olan LG K4 için, telefon kılıfı kullanmak oldukça önemli. LG K4 kılıf için yüksek koruma sağlayan ve telefonunuzun çizilmesini önleyen onlarca farklı ürüne MobilCadde sayesinde ulaşabilirsiniz. 

LG’nin orta segment kullanıcılara hitap eden telefonu K4 için, tüm akıllı telefonlarda olduğu gibi, koruyucu kapak ve kılıf kullanmak önem taşıyor. Telefonunun çizilmesini önlemek isteyenler LG K4 kılıfları kullandığı gibi; cihazın darbelerden zarar görmemesi için ise koruyucu kapaklar kullanılıyor. LG K4 için ultra koruyucu kapaklar ya da özel tasarıma sahip telefon kapakları arasından dilediğiniz ürünü bulabileceğiniz MobilCadde’de, telefonunuz için ideal olan aksesuarlara da ulaşabilirsiniz. 

Telefon kılıfları, koruyucu kapaklar ya da kulaklık, telefon tutucu ya da kol bandı gibi aksesuarlar için yüzlerce farklı ürün çeşidi sunan MobilCadde, satın aldığınız ya da almak istediğiniz ürünlerle ilgili müşteri desteği de veriyor. Telefonunuzu en iyi şekilde kullanmanızı amaçlayan MobilCadde, yaptığınız alışverişlerin tümünde ücretsiz iade ve değişim imkanı da sağlıyor. 

LG K4 kılıfları ve aksesuarları için ister kendiniz isterseniz sevdikleriniz için size en uygun olan ürünleri MobilCadde’de kolayca bulabilirsiniz. Kredi kartı ya da kapıda ödeme seçeneği ile alışverişinizi tamamlayabileceğiniz gibi, 16.00’dan önce verdiğiniz siparişlerin aynı gün kargoya verilerek, en kısa sürede size ulaşmasını da sağlayabilirsiniz. Üstelik 20 TL ve üzeri alışverişleriniz için, ücretsiz kargo hizmeti alabilirsiniz.