Telefonunuz

LG
G5
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

LG G5 Kılıfları

    
LG G5 Move It Kılıf
25,34 TL+ KDV
Voia Duo Series LG G5 Gold Rubber Kılıf
41,53 TL+ KDV
27,97 TL+ KDV
LG G5 Specked Dark Silver Silikon Kılıf
23,02 TL+ KDV
13,93 TL+ KDV
Eiroo Rind LG G5 Kahverengi Silikon Kılıf
27,95 TL+ KDV
23,27 TL+ KDV
Ringke Onyx LG G5 Ultra Koruma Gri Kılıf
76,19 TL+ KDV
45,71 TL+ KDV
Voia LG G5 Uyku Modlu Pencereli Gold Kılıf
50,00 TL+ KDV
32,00 TL+ KDV
LG G5 Lora Kılıf
25,34 TL+ KDV
11,78 TL+ KDV

LG G5 uyumlu tüm ürünler

Son Yorumlar

LG G5 Specked Silver Silikon Kılıf
ürün istediğim gibi geldi,teşekkür ederim.

Lg G5 kılıf ve aksesuarlarını MobilCadde.com’da bulabilirsiniz. 2016 yılının amiral gemisi olan Lg G5, muhteşem kılıf çeşitleri ile dikkat çekiyor. Bu harikulade cihaza sahipseniz, onu güvenli korumaya emanet etmelisiniz. MobilCadde.com, sizi sokak sokak kılıf arama derdinden kurtarıyor, en beğendiğiniz Lg G5 kılıflarını hizmetinize sunuyor.

Ekran çözünürlüğü 5.3 olan Lg G5 ile maç ve dizi keyfiniz için standlı kılıfları tercih etmeniz yeterli. Özgün tasarımlara sahip standlı Lg G5 kılıfları ile cihazınızın donanım özelliklerini doyasıya keşfedebilirsiniz. İş yerinde kartlarımı yanımda taşıyayım, cüzdanlı bir kılıf olsun diyorsanız yine Lg G5 cüzdanlı kılıfları ihtiyaçlarınıza çözüm olabilir. Aksesuarın telefonu koruma görevi yanında cüzdan işlevi de size ekstra kullanım avantajı sağlayacak.

MobilCadde.com’dan Lg G5 kılıfı satın alırsam ne gibi bir avantaja sahip olurum diyorsanız hemen yanıtlayalım. Hiçbir mağazada bulamayacağınız çeşitte kılıf ve aksesuarları inceleyebileceğiniz sitemizde, beğendiğiniz ,Lg G5 kılıfını tek tıkla sepete eklemeniz yeterli. Ardından uzman ekibimiz, ürünü sizin için en hızlı şekilde paketleyip kargoya teslim edecektir. Ücretsiz kargo avantajından yararlanabileceğiniz Lg G5 aksesuarını, üstün hız ve çalışma gücümüz sayesinde, siparişinizin bir sonraki günü dahi elinize almanız mümkün.