Telefonunuz

LG
G4c
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

LG G4c Kılıfları

    
LG G4c Mavi Silikon Kılıf
18,20 TL+ KDV
14,30 TL+ KDV
LG G4c Kırmızı Silikon Kılıf
18,20 TL+ KDV
14,30 TL+ KDV

LG G4c uyumlu tüm ürünler

LG markasının eşsiz deneyiminin parçası olan LG G4c kılıfları farklı ödeme seçenekleri ve güvenli alışveriş olanağıyla MobilCadde.com’da ilgililerini bekliyor.

Farklı alternatif ürünleriyle kaliteyi ve güveni müşterilerine yansıtan LG markası, akıllı telefon kılıflarından, oto araç ürünlerine kadar geniş ürün yelpazesine sahip.ksesuarları içerisindeki LG G4c silikon telefon kılıfları, ekran koruyucu filmler, şarj aletleri, kablo ve dönüştürücüler gibi daha bin bir çeşit ürün MobilCadde.com güvencesiyle sunulmaktadır. 20 TL ve üzeri alışverişlerde Türkiye’nin her köşesine ücretsiz kargo imkânıyla MobilCadde.com, LG G4c aksesuarlarını kullanıcılarına ulaştırıyor. 

LG G4c Bataryaları bilindik bataryalardan daha uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Kablo ve dönüştürücü bakımından diğerlerine göre daha sağlam ve kaliteli özellikteki LG G4c kablo ve dönüştürücüleri birçok mobil ve oto aksesuarla uyumlu çalışmaktadır. Kişiye estetiklik kazandıran akıllı saatler ve bileklikler, LG G4c aksesuarlarının en çok tercih edilen aksesuarlarındandır. Ayrıca hafıza kartlarıyla hafızalarda derin yer eden LG G4c hafıza kartları, hem akıllı LG cep telefonlarına, hem de birçok farklı cep telefonuna uyumludur.