Telefonunuz

Lenovo
Vibe P1
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Lenovo Vibe P1 Kılıfları

    

Lenovo Vibe P1 uyumlu tüm ürünler

Teknoloji hayatımızın her alanına girdiği gibi hayatlarımızı da yönetir hale geldi. Lenovo Vibe P1 akıllı telefon gibi bir telefonla bugün toplantılarınızı planlayabilir, kendinize uyarı mesajları koyabilir, gerekli sesli notları kaydedebilir ya da sabahları kalkmak için saati kurabilirsiniz. Akıllı telefonlar, hem özel hem de iş hayatınızı organize edebileceğiniz mükemmel bir düzenleyicidir. Ancak son derece hassastırlar. Kırılma, çarpma, çizilme durumlarında zarar görebilirler. Onları korumanız çok önemlidir. MobilCadde.com adresinden seçeceğiniz Lenovo Vibe P1 kılıfları ile onları darbe, çizilme ya da düşme riskine karşı koruyabilirsiniz. Seçtiğiniz kılıf hem onları olduklarından daha şık göstererek telefonunuza bir kişilik kazandıracak hem de telefonunuzu koruyacaktır.

Lenovo Vibe P1 telefonlar için artık çok sayıda kılıf seçeneğine ulaşmak mümkündür. Kılıflar arasında Lenovo Vibe P1 kapaklı kılıflar ya da yatay kapaklı kılıflara ulaşmak mümkündür. Ayrıca istediğinize göre sert kapaklı kılıf ya da ultra ince kapaklı kılıf seçmeniz mümkündür. Eğer isterseniz sitemizden silikon kapaklı kılıflara da ulaşabilirsiniz MobilCadde’nin sayısız renk ve desen çeşidi arasından size en uygun olanını seçerek sepete eklemeniz ve ödemesini tamamlayarak siparişinizi tamamlamanız mümkündür.

MobilCadde, deneyimli ve hızlı elemanları ile siparişlerinizin en kısa sürede hazırlanmasını sağlar. Siparişlerinizi saat 16:00’ya kadar bize iletmeniz halinde aynı gün kargoya verilir. Siparişlerinizin durumlarını sorgulayabilmeniz için çağrı merkezimiz hizmetinizdedir. 20 TL üzeri siparişlerinizde firmamızca kargo ücreti talep edilmemektedir. Lenovo Vibe P1gibi akıllı telefonları korumak için sipariş ettiğiniz ürünlerle telefonunuzu uzun yıllar sağlıkla kullanmanızı dileriz.