Telefonunuz

Lenovo
Vibe K5
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Lenovo Vibe K5 Kılıfları

    
Lenovo Vibe K5 Kelebekler Kılıf
25,34 TL+ KDV
11,78 TL+ KDV
Lenovo Vibe K5 Mutfak Kılıf
25,34 TL+ KDV
11,78 TL+ KDV

Lenovo Vibe K5 uyumlu tüm ürünler

Artık küçük çocuğunuz büyüdü ve ona bir cep telefonu almak istiyorsunuz. Ama bir yandan da onu koruyup koruyamayacağından emin değilsiniz. Bu konuda size bir önerimiz var. MobilCadde.com adresinden sipariş edeceğiniz Lenovo Vibe K5 kılıf ile çocuğunuzun cep telefonunu darbelere, çizilme ve kırılma riskine karşı koruyabilirsiniz. Böylece cep telefonunu koruyamayıp zarar görmesine neden olsa bile zararı azaltmış olursunuz. 

MobilCadde, cep telefonu piyasasında isim yapmış bir alışveriş sitesidir. Cep telefonları ile ilgili pek çok ürüne bu siteden ulaşmanız mümkündür. Kullanımı son derece kolay olan internet sitemizden beğendiğiniz ürünü seçmeniz ve sepetinize eklemeniz ardından da ödemenizi yapmanız alışverişinizi tamamlamanız için yeterlidir. Ürününüz en kısa sürede hazırlanıp tarafınıza teslim edilmek üzere kargoya verilecektir. 

Lenovo Vibe K5 kılıflar gibi çok çeşitli kılıflara sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkündür. Eğer siparişinizi saat 16.00’ya kadar bize iletirseniz ürünlerinizin gönderimi aynı gün yapılır. Ayrıca 20 TL üzeri siparişlerden kargo ücreti talep edilmez. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firmamızın deneyimli çağrı merkezi elemanları siparişinizin durumu hakkında istediğiniz zaman size bilgi verirler. Ürünlerinizden herhangi bir nedenden ötürü memnun kalmaz iseniz 7 gün içerisinde değiştirimi ya da iadesi yapılır.