Telefonunuz

Lenovo
Vibe C A2020
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Lenovo Vibe C A2020 Kılıfları

    
Universal XL Mavi Spor Kol Bandı
48,10 TL+ KDV
29,60 TL+ KDV
Universal XL Pembe Spor Kol Bandı
48,10 TL+ KDV
29,60 TL+ KDV
Universal XL Beyaz Spor Kol Bandı
48,10 TL+ KDV
29,60 TL+ KDV

Lenovo Vibe C A2020 uyumlu tüm ürünler

Teknolojik ürünlerin tamamında olduğu gibi cep telefonları da çok fazla gelişti. Gün geçmiyor ki telefonlarımızın özelliğine bir yenisi eklenmesin. Onlar artık hayatımızın planlayıcıları. Not defterimiz, telefon rehberimiz, haritamız, ajandamız, takvimimiz, kullanıldığı alanlar saymakla bitmiyor. Peki, bizim için böylesine önemli cihazları yeterince koruyabiliyor muyuz? Ne yazık ki hayır. Telefonumuzun üzerinde her gün bir başka çizik görüyor, onları darbe ya da kırılma riskine karşı yeterince koruyamıyoruz. Lenovo Vibe C kılıf gibi kılıflar ile cep telefonlarınızı koruyabilir ve aynı zamanda tarzınızı yansıtabilirsiniz. MobilCadde.com internet sitesinden vereceğiniz bir kılıf siparişi ile telefonunuzun ömrünü uzatabilirsiniz. 

MobilCadde, cep telefonu aksesuarı konusunda bilinen bir markadır. Pek çok kullanıcı sitemiz üzerinden alışveriş yapar ve memnuniyetlerini dostları ve arkadaşları ile paylaşır. Bir markanın tanınırlığını en çok artıran şey onu tavsiye den müşterilerdir. Sitemizden istediğiniz ürünleri sadece birkaç dakika içerisinde almanız mümkündür. 

Lenovo Vibe C kılıfları sitemizde oldukça çeşitli olup herkesin zevkine uygun bir kılıf bulması mümkündür. Sitemizden seçtiğiniz ürünü sepetinize eklemeniz ve seçtiğiniz ödeme yöntemini kullanarak siparişinizi tamamlamanız mümkündür. 

Sitemizden verdiğiniz siparişler ulaştıktan sonra MobilCadde’nin deneyimli elemanları tarafından hazırlanır ve size ulaştırtılmak üzere kargoya verilir. Saat 16.00’ya kadar ulaşan siparişler aynı gün kargoya verilir. Ürününüzü değiştirmek ya da iade etmek isterseniz 7 gün içerisinde değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz.