Telefonunuz

Lenovo
P2
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Lenovo P2 Kılıfları

    
Lenovo P2 Mat Mor Silikon Kılıf
18,52 TL+ KDV
8,79 TL+ KDV

Lenovo P2 uyumlu tüm ürünler

Lenovo markasının P2 modeline ait olan akıllı cep telefonunuz ile uyumlu olan yüzlerce farklı kılıf modelini sitemizde bulabilirsiniz. 

Son derece şık ve kaliteli tasarımlara sahip olan Lenovo P2 kılıf modelleri içerside sadeliği ile ön planda olan ürünlerde yer alıyor. Tasarımı ile beğeninizi kazanan modeller içersinde renk, desen ya da görsel seçiminizi yaparak ürüne kısa sürede sahip olabilirsiniz. 

Sitemizde yer almış olan Lenovo P2 akıllı cep telefonu ile uyum sağlan kılıf tasarımları kolay takılıp çıkarılabilme özelliğine sahip olup aynı zamanda telefonunuzu dış etkenlerden ve darbelerden de korur. Daha uzun süre hasarsız olarak akıllı cep telefonunuzu kullanmanıza imkân sunan kılıf modelleri değişen zevk ve beğeninize hitap edecek olan tasarımları ile de dikkat çekiyor. Son derece farklı yüzlerce kılıf dizaynını ve modelinin yer aldığı sitemizde şeffaf silikon kılıf seçimlerinde tek renklere, desenlere, görselliği ile farklılık katan resimli olan kılıf çeşitlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi yer alıyor. Gösterişli ya da sade olan yüzlerce seçim arasından sizin zevkinize ya da sevdiklerinizin beğeninize hitap edecek ürün ya da ürünleri sipariş verebilirsiniz. Sevdikleriniz için son derece ideal bir hediye olacak olan kılıf modellerini seçerek hemen sipariş oluşturabilir ve dilerseniz onarlın adresine gönderim yapabilirsiniz. 

Adresimiz üzerinden yapacağınız toplamda 20 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde ise ücretsiz kargo fırsatında da faydalanmanız mümkün. Böylece ürün ya da ürünleriniz için ekstra hiçbir ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. Ödemelerinizde kredi kartının yanı sıra kapıda ödeme seçeneğinden de faydalanmanız mümkün.