Telefonunuz

Lenovo
K6 Power
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Lenovo K6 Power Kılıfları

    
Universal XL Mavi Spor Kol Bandı
48,10 TL+ KDV
29,60 TL+ KDV
Universal XL Pembe Spor Kol Bandı
48,10 TL+ KDV
29,60 TL+ KDV
Universal XL Beyaz Spor Kol Bandı
48,10 TL+ KDV
29,60 TL+ KDV

Lenovo K6 Power uyumlu tüm ürünler

Bugün artık akıllı telefonunu etkin olarak kullanan bir kişi için cep telefonunu evde unutmak kabusa eş değerdir. Telefonunuzun yokluğunu ilk fark ettiğiniz andan itibaren hayat kabusa döner. O günü nasıl geçireceğinizi bilemez olursunuz. Bunun en temel nedeni ise günümüzde artık cep telefonlarımızın sadece bir telefondan ibaret olmamasıdır. Onlar bizim için hayatımızın planlayıcıları ve eğlence aygıtlarımızdır.  Telefon rehberimiz, ajandamız, notlarımız, fotoğraflarımız, sevdiğimiz müzikler izlediğimiz filmler diziler hepsi o küçük aygıtın içindedir. Hal böyle olunca cep telefonlarımız tabii ki bizim için son derece değerlidir. Onları korumak da bizim birinci önceliğimizdir. Cep telefonlarımızı korumanın en kolay yolu onları kılıf ile kullanmaktır. MobilCadde.com adresinden vereceğiniz Lenovo K6 Power kılıf ile hem cep telefonunuzu koruyabilir hem de tarzınızı yansıtabilirsiniz. 

MobilCadde, cep telefonu piyasasında haklı bir üne sahiptir. Bunun nedeni sitemizden vereceğiniz siparişin kısa sürede elinize ulaşacak olmasıdır. Kaliteli hizmet ile tüketicilerin tercih ettiği bir marka haline gelen sitemiz, kullanımı son derece kolay bir sitedir. Beğendiğiniz ürünleri sepetinize eklemeniz ve istediğiniz ödeme yöntemini seçerek ödemenizi yapmanız siparişi tamamlamanız için yeterlidir. 

Lenovo K6 Power kılıflar, MobilCadde’nin deneyimli elemanları tarafından kısa sürede hazırlanır ve size ulaştırılmak üzere kargoya teslim edilir.  Saat 16.00’ya kadar bize ulaşan siparişler aynı gün kargoya verilir. 20 TL üzeri siparişlerinizden kargo ücreti alınmaz. Siparişinizin durumu ya da ürünlerimiz hakkında bilgiyi çağrı merkezi elemanlarımızdan alabilirsiniz. Ürünlerimizden memnun kalmamanız halinde 7 gün içerisinde değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz.