Telefonunuz

Lenovo
K6
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Lenovo K6 Kılıfları

    
Lenovo K6 Mat Kırmızı Silikon Kılıf
18,52 TL+ KDV
8,79 TL+ KDV

Lenovo K6 uyumlu tüm ürünler

Lenovo kısa sürede akıllı telefon pazarında da kendine yer edinmiş ve tüketicilerin beğenisini kazanmış bir markadır.  Kısa bir süre içerisinde pek çok yeni model piyasaya süren firmanın telefonları kullanıcılar tarafından beğenilmekte ve pazardaki payı giderek artmaktadır. Ne yazık ki tüm akıllı telefonlar gibi bu telefonlarda son derece hassas cihazlardır. Darbe, çizilme ve hatta kırılma risklerine karşı son derece açık olan bu telefonları korumanın en iyi yolu Lenovo K6 kılıf ile kullanmaktır. Bu kılıflar telefonunuzu koruyacağı gibi onları sizin tarzınızı yansıtır hale de getirecektir. MobilCadde.com adresinden vereceğiniz bir sipariş ile kısa sürede istediğiniz kılıfa ulaşabilir ve hem telefonunuzu koruyup hem de tarzınızı yansıtabilirsiniz.

MobilCadde, farklı pek çok cep telefonu aksesuarına ulaşabileceğiniz bir alışveriş sitesidir. Cep telefonu sektöründe bilinen bir marka olan MobilCadde’de istediğiniz pek çok ürüne farklı alternatifler ile ulaşmanız mümkündür. Son derece kolay alışveriş yapacağınız sitemizden vereceğiniz siparişin saat 16.00’ya kadar tarafımıza ulaşması halinde siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

Lenovo K6 kılıfları gibi siparişlerinizi MobilCadde’nin deneyimli elemanları kısa sürede hazırlar ve size ulaştırılmak üzere kargoya verirler. Siparişinizin durumu hakkında çağrı merkezi elemanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Herhangi bir nedenden ötürü sipariş ettiğiniz ürünlerden menün kalmaz iseniz 7 gün içerisinde değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz.