Telefonunuz

Lenovo
A5000
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Lenovo A5000 Kılıfları

    
Universal XL Mavi Spor Kol Bandı
45,89 TL+ KDV
28,24 TL+ KDV
Universal XL Pembe Spor Kol Bandı
45,89 TL+ KDV
28,24 TL+ KDV
Universal XL Beyaz Spor Kol Bandı
45,89 TL+ KDV
28,24 TL+ KDV

Lenovo A5000 uyumlu tüm ürünler

“Kapaklı olsun ama penceresi de olsun, gelen aramaları göreyim”ya da “Hem telefonumu korusun hem de sporda yanımda olsun.” mu diyorsunuz? O halde akıllı telefonunuz için tam da aradığınız kılıflar burada.  MobilCadde.com’daki Lenovo A5000 kılıf ve aksesuarlarındaki eşsiz ürün seçeneği sizi bekliyor. Pencereli, kapaklı, rubber, kemerden geçmeli, spor kol bantlı ve daha birçok modeldeki kılıfla harikalar yaratmaya hazır mısınız? Hatta dilerseniz Lenovo A5000 silikon kılıflarıyla da zarifliği ve korumayı aynı anda sağlayabilirsiniz. Zevkiniz ne olursa olsun, beğenceğiniz bir rengi mutlaka bulacaksınız. Şeffaf, siyah, kırmızı, pembe, mavi...Renk renk, model model kılıf çeşitleriyle telefonlar capcanlı. 

MobilCadde.com’dan yapağacağınız tüm alışverişlerinizde dilediğiniz ödeme yöntemini de tercih edebilirsiniz. İsterseniz kapıda ödeme, isterseniz kredi kartıyla ödeme veya havale / eft seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. 

Gününüzün büyük bir kısmı trafikte mi geçiyor? Oto araç ürünlerimizi incelemeye ne dersiniz? Bluetooth araç kitlerinden, oto araç tutuculara, araç şarjlarından tablet tutuculara kadar yüzlerce ürün seçeneğ var. Size hem büyük kolaylık sağlayacak hem de güvenli bir yolculuk sunacak olan bu ürünlerle kendinizi ayrıcalıklı hisseceğinize eminiz. Siz de MobilCadde.com’a gelin, bu özel aksesuarlara sahip olun.