Telefonunuz

Huawei
Y6 ii
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Huawei Y6 ii Kılıfları

    
Huawei Y6 ii Simli Gold Silikon Kılıf
23,28 TL+ KDV
14,12 TL+ KDV
Huawei Y6 ii Simli Silver Silikon Kılıf
23,28 TL+ KDV
15,89 TL+ KDV
Huawei Y6 ii Simli Siyah Silikon Kılıf
23,28 TL+ KDV
15,89 TL+ KDV
Huawei Y6 ii Mat Mavi Silikon Kılıf
17,67 TL+ KDV
8,39 TL+ KDV

Huawei Y6 ii uyumlu tüm ürünler

Huawei, 1987 yılında emekli bir subay tarafından ağ ve telekomünikasyon cihazları üretmek amacı ile kurulmuştur. Bugün ürettiği akıllı telefonlar ile kendisine bir kullanıcı kitlesi edinmiş olan firmanın en önemli özelliği AR-GE yatırımlarına verdiği önemdir. Şirketin 170.000 çalışanının 76.000’i araştırma ve geliştirme faaliyetleri alanında çalışırlar. Her ne kadar bu kadar çok kişi araştırma geliştirme alanında çalışsa da Huawei telefonlarda diğer tüm akıllı telefonlar gibi son derece hassas cihazlardır. Darbe, kırılma ve çizik gibi risklere her an açıktırlar. Bu nedenle onları Huawei Y6 ii kılıf benzeri kılıflar ile korumak gerekir. MobilCadde.com adresinden ulaşabileceğiniz pek çok kılıf alternatifi arasından sizin için uygun olan bir kılıfı sipariş edebilir, böylece hem telefonunuzu koruyabilir hem de ona yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

MobilCadde cep telefonu aksesuarları satışı yapan, bilinen ve tercih edilen bir markadır. Sitemizden pek çok cep telefonu aksesuarına ulaşabileceğiniz gibi pek çok farklı ürün çeşidine de ulaşabilirsiniz. İstediğiniz renk ve desendeki kılıf, kapak ya da aksesuarları kolayca sipariş edebilir ve kısa sürede size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 

Huawei Y6 ii kılıfları yalnızca cep telefonunuzu korumakla kalmaz aynı zamanda telefonunuzun sizin tarzınızı yansıtmasını sağlarlar. Sitemizden tarzınıza en uygun ürünü seçerek sepetinize eklemeniz ve istediğiniz ödeme yöntemi ile ödemenizi tamamlamanız siparişin tamamlanması için yeterlidir. 

MobilCadde’nin yetenekli elemanları kısa sürede ürünlerinizi hazırlayarak size ulaşmasını sağlamak üzere kargoya verirler. Saat 16.00’ya kadar bize ulaşan siparişler aynı gün kargoya verilir. Ürününüzü 7 gün içerisinde değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz.