Telefonunuz

Huawei
Honor 5X
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Huawei Honor 5X Kılıfları

    
Universal XL Mavi Spor Kol Bandı
45,89 TL+ KDV
28,24 TL+ KDV
Universal XL Pembe Spor Kol Bandı
45,89 TL+ KDV
28,24 TL+ KDV
Universal XL Beyaz Spor Kol Bandı
45,89 TL+ KDV
28,24 TL+ KDV

Huawei Honor 5X uyumlu tüm ürünler

Son Yorumlar

Universal XL Spor Kol Bandı Siyah
Biraz geç yorum yaptım ama hala kullanıyorum Ne kadar mı geç Yaklaşık 4 yıl

Çocuğunuz büyüdü ve ona bir cep telefonu almak istiyorsunuz ama onu kısa zamanda çizip kırmasından korkuyorsunuz. Size bir tavsiye de bulunabiliriz. MobilCadde.com internet adresinden çocuğunuzun cep telefonu modeline uygun bir kılıf alarak hem onun telefonunu koruyabilir hem de tarzını yansıtır bir hale getirebilirsiniz. Huawei Honor 5X kılıf gibi pek çok kılıf çeşidine sitemiz aracılığı ile ulaşmak mümkündür. Beğendiğiniz kılıfı sadece birkaç dakikada sipariş verebilirsiniz. 

Huawei Honor 5X kılıflarları sitemizde birçok ayrıcalıkla sizi bekliyor. Bunun yanı sıra cüzdanlı, kapaklı ya da silikonlu kılıflar da bulunur. Her türden zevke hitap eden çok sayıda kılıfa sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkündür. Sitemizden istediğiniz kılıfı seçtikten sonra sepetinize atarak ödemenizi yapmanız siparişinizi sonlandırmanız için yeterlidir. Eğer siparişinizi saat 16.00’ya kadar bize iletirseniz ürünleriniz aynı gün kargoya verilir. 

MobilCadde aksesuar piyasasında tanınmış ve tercih edilen bir markadır. Siparişleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra MobilCadde’nin hızlı elemanları kısa sürede ürünlerinizi paketleyerek karıya teslimini yaparlar. 20 TL üzeri siparişlerinizden kargo ücreti alınmaz. Ürünlerinizden memnun kalmamanız halinde 7 gün içerisinde değiştirimi ya da iadesi yapılır. Çağrı merkezimiz her türlü sorununuzda yardım etmek üzere hazır bekler.