Telefonunuz

HTC
One X
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

HTC One X Kılıfları

    
Eiroo HTC One X Kumlu Gri Rubber Kılıf
18,20 TL+ KDV
8,73 TL+ KDV
HTC One X Siyah Sert Rubber Kılıf
14,32 TL+ KDV
4,15 TL+ KDV
HTC One X Beyaz Sert Mat Rubber Kılıf
18,20 TL+ KDV
8,39 TL+ KDV
HTC One X Geekmaker Kılıf
25,34 TL+ KDV
11,78 TL+ KDV

HTC One X uyumlu tüm ürünler

HTC One X cep telefonunuz için seçeceğiniz desenli bir kılıf tüm ilgiyi size çekecektir! Sevimli hayvanlar, arabalar, eğlenceli çizgiler ve kentlerin tarihi noktalarının resmedildiği en orijinal HTC One X kılıfı yüksek kalite rubber ve deri malzemeden üretiliyor.

Her çeşit ve tonda ki rengi ile tarzınızı yansıtacak bir çok aksesuarı Mobilcadde’de bulabilirsiniz. Hem de hiç vakit kaybetmeden. Son dönemlerin en popüler aksesuarları ile şıklığınıza şıklık katacaksınız. Hem de 360 derece koruma sağlayarak.

Satın alacağınız ürünler hem gözünüze hitap edecek hem de cihazınızı en verimli şekilde kullanmanızı sağlayacak. Aksesuar seçimlerinde en belirleyici kriterler bunlardır. Şıklığı sağlarken kullanım konforunuzdan ödün vermemeniz gerekir. Hem şıklığı hem de kullanım kolaylığı ve korumayı bir arada bulabilirsiniz.

Gece davetlerinde farklı, iş toplantılarınızda farklı ya da günlük hayatınızda farklı kombinler yapabilir ve şıklığı tümüyle yakalayabilirsiniz. Mobilcadde’de bütün bu kriterleri bir arada bulmanız mümkün hem de en uygun fiyata. Cihazlarınız için moda vakti. Bu modayı ve en iyi kombinleri Mobilcadde’den takip edin.

Eğer sadelikten yanaysanız yine farklı renk ve malzemeden onlarca çeşit HTC One X rubber kılıfına bir göz atmalısınız. Üstelik aynı gün kargo ve koşulsuz iade fırsatlarıyla!