Telefonunuz

HTC
Desire 10 Lifestyle
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

HTC Desire 10 Lifestyle Kılıfları

    
Universal XL Mavi Spor Kol Bandı
48,10 TL+ KDV
29,60 TL+ KDV
Universal XL Pembe Spor Kol Bandı
48,10 TL+ KDV
29,60 TL+ KDV
Universal XL Beyaz Spor Kol Bandı
48,10 TL+ KDV
29,60 TL+ KDV

HTC Desire 10 Lifestyle uyumlu tüm ürünler

İnsanların zevkleri ve renkleri tartışılmaz derler. İnsanların çeşit çeşit zevkleri ve farklı tercihleri vardır. Herkesin aynı şeyleri beğenmesini beklemek mümkün değildir. Zevkinize uygun bir şeyi aramak ama bulamamak kadar da kötü bir şey yoktur. Aklınızda bir şey vardır ama onun hayata geçmiş halini ne kadar ararsanız arayın bir türlü bulamazsınız. Eğer siz de cep telefonunuzu farklılaştırmanın yollarını arıyorsanız size harika bir önerimiz var. MobilCadde.com adresinden çok sayıda farklı kılıf seçeneği arasından HTC Desire 10 Lifestyle kılıf seçerek telefonunuzu tarzını yansıtacak bir hale getirebilirsiniz.

Eğer kılıf yerine kapak kullanıyorsanız MobilCadde bu konuda da size hizmet verebilir. Siteden beğendiğiniz renk ve desendeki kapak ya da farklı pek çok cep telefonu aksesuarını seçebilir ve hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz.  Kullanımı son derece kolay olan sitemizden istediğiniz ürünleri seçip sepete atmanız ve sonrasında alternatif ödeme yöntemlerinden biri ile ödemesini yaparak siparişi tamamlamanız mümkündür. HTC Desire 10 Lifestyle kılıfları gibi özel ürünlerden sadece kendiniz için sipariş verebileceğiniz gibi sevdikleriniz için de sipariş verebilir ve onlara ufak sürprizler yapabilirsiniz. 

MobilCadde’nin deneyimli elemanları siparişinizi kısa sürede hazırlar ve size ulaştırılmak üzere kargoya verirler. 20 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücreti alınmaz. Ödemelerinizi dilerseniz internet üzerinden dilerseniz teslimat sırasında kapıda yapabilirsiniz. Siparişlerinizin durumunu çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamızdan almış olduğunuz ürünleri 7 gün içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.