Telefonunuz

General Mobile
GM6
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

General Mobile GM6 Kılıfları

    

General Mobile GM6 uyumlu tüm ürünler

Kullandığınız cep telefonu modeline en uygun ve en renkli kılıf modellerini sayfada bulabilirsiniz. Kategori içerisinde birçok General Mobile GM6 kılıf modeli bulunuyor. Her zevke hitap edebilecek ve kullanım şeklinize göre özgürce seçim yapabileceğiniz tasarımların tamamı üstün kalite düzeyinde… Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz telefon kılıfları arasında parlak bir görünüm sunan simli tasarımlar da mevcut. 

Farklı renklerde dizayn edilmiş olan simli General Mobile GM6 kılıfları arasında birkaç farklı rengin bir arada kullanıldığı modelleri de bulabilirsiniz. Son derece pratik bir şekilde telefonunuza takıp çıkarabileceğiniz bu modeller her yaş grubuna hitap edebiliyor. Kapaklı kılıf modellerinden hoşlananları da unutmadık! Çift pencereli kapaklı telefon kılıflarını da sizlere pek çok farklı renk seçeneği eşliğinde sunuyoruz. Aradığınız rengi kolaylıkla bulabilirsiniz. 

Eğer telefonunuzu elinizle çok daha rahat kavramak istiyorsanız arka yüzeyi delikli olarak tasarlanmış modellere yönelebilirsiniz. Delikli telefon kılıfları, telefonunuzun elinizden kaymasını güçleştirebilir. Bu sayede çok daha kolay kavrayabilir ve işlemleri daha rahat yapabilirsiniz. Seçenekleriniz elbette bunlarla sınırlı değil. Su geçirmeyen özel malzemelerden üretilmiş olan kılıf modelleri de alternatifleriniz arasında yer alıyor. 

Deniz ya da havuz gibi ortamlarda kullanabileceğiniz su geçirmeyen kılıflar telefonunuzun ıslanma riskini ortadan kaldırıyor. Bu modelleri de en uygun fiyatlar eşliğinde kolaylıkla satın alabilirsiniz. Seçenekleriniz arasında yarı şeffaf ya da tam şeffaf bir yapıya sahip olan telefon kılıfları da mevcut. Eğer şeffaf kılıf kullanmaktan hoşlanıyorsanız sayfa içerisinde oldukça zengin bir model seçeneği ile karşılaşacaksınız. Uygun fiyatlar, cazip ödeme kolaylıkları ve kargo fırsatları eşliğinde telefon kılıfı satın almanın keyfini hemen siz de yaşayın.