Telefonunuz

Casper
Via P1
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Casper Via P1 Kılıfları

    
Universal XL Mavi Spor Kol Bandı
45,89 TL+ KDV
28,24 TL+ KDV
Universal XL Pembe Spor Kol Bandı
45,89 TL+ KDV
28,24 TL+ KDV
Universal XL Beyaz Spor Kol Bandı
45,89 TL+ KDV
28,24 TL+ KDV

Casper Via P1 uyumlu tüm ürünler

Sizin hiç başınıza geldi mi bilinmez ama cep telefonunuzu evde unutmak kabusa eş değerdir. Fark ettiğiniz andan itibaren kendinizi eksik hissedersiniz. Sanki büyük bir parçanız evde kalmışsınızdır ve artık yarımsınızdır. Bunun nedeni ise günümüzde artık cep telefonlarımızın sadece bir telefon olmamasıdır. Onlar bizim için hayatımızın planlayıcıları; telefon rehberimiz, ajandamız, notlarımız, eğlence kaynağımızdır. Fotoğraflarımız, sevdiğimiz müzikler izlediğimiz filmler diziler hepsi o küçük aygıtın içindedir. Hal böyle olunca cep telefonlarımız tabii ki bizim için son derece değerlidir. Onları korumak da bizim birinci önceliğimizdir. Cep telefonlarımızı korumanın en kolay yolu onları kılıf ile kullanmaktır. MobilCadde.com adresinden vereceğiniz Casper Via P1 kılıf ile hem cep telefonunuzu koruyabilir hem de tarzınızı yansıtabilirsiniz. 

MobilCadde, cep telefonu piyasasında haklı bir üne sahiptir. Bunun nedeni sitemizden vereceğiniz siparişin kısa sürede elinize ulaşmasıdır. Kaliteli hizmet ile tüketicilerin tercih ettiği bir marka haline gelen sitemiz kullanımı son derece kolay bir sitedir. Beğendiğiniz ürünleri sepetinize eklemeniz ve istediğiniz ödeme yöntemini seçerek ödemenizi yapmanız siparişi tamamlamanız için yeterlidir. 

Casper Via P1 kılıflar, MobilCadde’nin deneyimli elemanları tarafından kısa sürede hazırlanır ve size ulaştırılmak üzere kargoya teslim edilir.  Saat 16.00’ya kadar bize ulaşan siparişler aynı gün kargoya verilir. 20 TL üzeri siparişlerinizden kargo ücreti alınmaz. Siparişinizin durumu ya da ürünlerimiz hakkında bilgiyi çağrı merkezi elemanlarımızdan alabilirsiniz. Ürünlerimizden memnun kalmamanız halinde 7 gün içerisinde değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz.