Telefonunuz

Casper
Via E1
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Casper Via E1 Kılıfları

    

Casper Via E1 uyumlu tüm ürünler

Önümüzdeki hafta eşinizin doğum günü ve siz hala ne alacağınızı bilemiyorsunuz. Dükkan dükkan gezmek ise hiç size göre değil. Tam size göre bir önerimiz var. MobilCadde.com adresinden sipariş vereceğiniz bir cep telefonu kılıfı alarak eşinizi mutlu edebilirsiniz. Seçeceğiniz kılıf Casper Via E1 kılıf gibi yeni çıkan kılıf modellerinden de olabilir, silikon ya da cüzdan kılıflar gibi daha klasik modellerden de olabilir. Bu tamamen sizin tercihinize ve eşinizin zevkine bağlı bir durumdur. 

Casper Via E1 cüzdanlı kılıf, bu konuda yapılabilecek en iyi tercihtir. Eşiniz cüzdan kılıflara alışmış ve böyle kullanmayı seviyorsa o konuda da bir değişiklik yapılabilir. Sitede bulunan çok sayıdaki cüzdan kılıftan biri alınabilir.  Bu hediye eşinizin kendisini özel hissetmesini sağlayacağı gibi fonksiyonel bir hediye olarak telefonunu da darbe, çizik ve kırılma riskine karşı korur. 

MobilCadde aksesuar dünyasında adını kanıtlamış bir markadır. Güvenle sitemizden alışveriş yapabilirsiniz. Siparişlerinizi saat 16.00’ya kadar vermeniz halinde aynı gün kargoya teslimi yapılır. 20 TL’nin üzeri siparişlerinizden kargo ücreti alınmaz. Herhangi bir nedenden ötürü ürününüzü değiştirmek isterseniz 7 gün içerisinde değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz. Çağrı merkezimiz size siparişleriniz ile ilgili her konuda yardımcı olacaktır.