Telefonunuz

Casper
Via A1 Plus
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Casper Via A1 Plus Kılıfları

    

Casper Via A1 Plus uyumlu tüm ürünler

Casper, bilgisayar teknolojilerinde edinmiş olduğu deneyim ve birikimi akıllı telefon piyasasında da kullanmış ve kısa bir sürede hızlı bir şekilde ilerlemiştir. Bugün artık pek çok kullanıcının tercih ettiği çok sayıda modelin sahibi olan marka bu başarısını fonksiyonel ve şık tasarımlarına borçludur. Ne kadar şık ve güzel olursa olsun Casper telefonlarda tüm cep telefonları gibi darbe, çizik ve kırılma risklerine karşı son derece açıktırlar. Bu nedenle onları Casper Via A1 Plus kılıf ve benzeri kılıflar ile kullanmak gerekir. MobilCadde.com adresinden vereceğiniz bu kılıf siparişleri ile telefonunuzun ömrünü uzatmanız mümkündür. 

MobilCadde.com adresli internet sitesinden istediğiniz marka ve modelde cep telefonu kılıfına kolayca ulaşmanız mümkündür. Cep telefonu aksesuarları satışı yapılan internet sitemizde farklı müşteri tercihlerine aynı anda cevap verilmektedir. İnternet sitemizden sipariş vermek son derece kolaydır. Casper Via A1 Plus kılıfları sitemizden sadece birkaç tuşa dokunarak sipariş edebilirsiniz. Ürünlerinizi seçmeniz ve sepete eklemeniz, tercih ettiğiniz ödeme yöntemini kullanarak ödemenizi tamamlamanız yeterlidir.

Bize ulaşan siparişlerinizi MobilCadde’nin deneyimli elemanları kısa süre içerisinde hazırlar ve kargoya verirler. 20 TL‘nin üzeri siparişlerinizden kargo ücreti talep edilmez. Siparişlerinizin durumunu çağrı merkezi elemanlarımızdan öğrenebilirsiniz. Ürünlerinizi 7 gün içerisinde değiştirebilir ya da iptal edebilirsiniz.