Telefonunuz

Apple
iPhone X
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Apple iPhone X Kılıfları

    

Apple iPhone X uyumlu tüm ürünler

Muhteşem görüntü kalitesi, yenilenmiş kamerası ve göz kamaştıran tasarımı ile iPhone X akıllı telefonlar arasındaki popülerliğine kavuştu. Yeni telefonunuz için olmazsa olmaz aksesuarlar arasında yer alan iPhone X kılıfları ise çoktan MobilCadde.com’daki yerinden sizi beklemeye başladı. 

Binlerce ürün seçeneğinden içerisinden tabi ki kararınızı vermek kolay olmayabilir. Eğer istediğiniz kılıf renk ve model olarak belliyse dilediğiniz şekilde kolayca filtreleyebilip, aradığınız ürüne daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Dafoni, Eiroo, Aston Martin, Baseus, Ferrari, BMW, Mercedes gibi markaların yanı sıra dilerseniz özel olarak tasarlanmış ve sadece sitemizde bulabileceğiniz kılıfları da tercih edebilirsiniz. Özellikle kadın kullanıcıların gönlünü fethedecek olan kristal taşlı kılıf tasarımları iPhone X kılıf seçeneği olarak da düşünebilirsiniz. Bunun yanı sıra dilerseniz istediğiniz ya da sizin için bir anısı olan herhangi bir fotoğrafı ya da görseli de sisteme yükleyerek dilediğiniz kılıfı da oluşturabilirsiniz. Sıradanlıktan sıkıldıysanız ve kılıfınız sadece kendinize özel olsun istiyorsanız kendi kişiye özel tasarımlı kılıfınızı oluşturmak oldukça keyifli bir deneyim olabilir. 

Bizdeki kılıfları incelemeden bizce kararınızı vermeyin. Üstelik tarafınıza gelen üründen memnun kalmadığınız takdirde de 14 iş günü içerisindeki değişim ya da iade hakkınızı kullanabileceksiniz.