Telefonunuz

Apple
iPad Air 2
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Apple iPad Air 2 Kılıfları

    
Eiroo iPad Air 2 Slim Cover Mavi Kılıf
73,06 TL+ KDV
56,44 TL+ KDV
Eiroo iPad Air 2 Slim Cover Mor Kılıf
73,06 TL+ KDV
56,44 TL+ KDV
Eiroo iPad Air 2 Slim Cover Beyaz Kılıf
73,06 TL+ KDV
56,44 TL+ KDV

Apple iPad Air 2 uyumlu tüm ürünler

Apple’ın IPS teknolojisine sahip 9.7 inç (diyagonal) LED arkadan aydınlatmalı geniş Multi-Touch ekran, 264 ppi, 2048 x 1536 piksel çözünürlükteki parmak izine dayanıklı, yağ tutmayan kaplamalı ve tam lamine ekranlı tableti olan Ipad Air 2 kılıfı satın almak istiyorsunuz ama nereden ve nasıl temin edeceğinizi bilmiyorsunuz. O halde MobilCadde.com ile tanışmadınız demektir.

Tabletler oldukça hassas olmalarının yanında, telefonlara göre de daha ağır teknolojik aletlerdir. Bu nedenle düşmeleri, çizilmeleri daha kolaydır. Darbeye daha açıktırlar. Tabletler için en etkili koruma yöntemlerinden biri kılıf kullanmaktır. Kılıf kullanarak tabletinizi korumuş olurken, aynı zamanda, şık desenli tasarımları sayesinde tabletinize bir kimlik kazandırmış olursunuz. Sektörde yıllardır bulunan ve lider olan MobilCadde.com size istediğiniz tarzda kılıf ve aksesuarı sunmak için var gücüyle çalışıyor. Yan kapaklı deri, 360 derece döner standlı, ultra ince silikon, çanta, uyku modlu, cüzdanlı ve Ipad Air 2 kapaklı kılıfları MobilCadde.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. 

Deneyimli ve işinde profesyonel ekibi sayesinde müşteri odaklı bir çalışma anlayışının temsilcisi olan Mobilcadde.com’a gelerek en uygun fiyat, ücretsiz iade ve değişim, ücretsiz kargo, aynı gün kargo gibi fırsatlardan yararlanabilir, Apple Ipad Air kılıf ve aksesuarlarını tek bir tıkla alabilirsiniz.