Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu kemere takılan kılıf çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Kemere Takılan Kılıflar

    
Telefon kullanımında cep ya da çanta tercihinin yanı sıra kemere takılan kılıflar ile daha ergonomik ve kullanışlı bir tercih yapabilirsiniz. Bay ve bayanlara özle olarak farklı birçok modellin yer aldığı sitemizde tüm telefon markalarına ait olan seçimleri görmeniz mümkün. Sade tasarımların yanında oldukça şık ve zarif görüntüye sahip olan modellerde yer alıyor. Hem telefon güvenliğini sağlarken hem de telefonunuz cebinizden düşmesi ya da çantanızda arama gibi sıkıntılardan da kurtulmanın en ideal yolu kemere takılan kılıf modelleri oluyor. Kemere takılan kılıf modelleri içinde yer alan gözlere de kredi kartı ya da çeşitli önemli kartlarınızı yerleştirmeniz mümkün. Telefonlarınız için kemere takılan kılıf modellerini farklı telefonlara göre sitemizde bulabilirsiniz.

Stantlı olan modeller ile telefonunuzu kullanımınız daha rahat bir halle dönüşebiliyor. Uzun yolculuklarda, tatilde, özel gün ve davetlerde ya da yanınıza çanta almayı düşünmediğiniz zamanlarda telefonunuzu taşımanın pratik yolu kemere takılan kılıflar ile mümkün oluyor. Dilediğini renk ya da model seçimini yaparak anıdan sipariş verebilirsiniz. Siparişinizde telefonunuz ile uyumlu olup olmadığına dikkat ederek anıdan satın alma işleminizi tamamlamanız önerilir. Kendiniz için ya da sevdikleriniz için oldukça kullanışlı bir hediye olacaktır. Satın aldığınız ürünler stoklarımızdan sipariş verdiğini gün kargoya teslim edilir.

Sitemizden yapacağınız toplamda 20 TL ve üstü tüm alışverişlerinizde kargo ücreti de ödemezsiniz. Müşteri odaklı olarak çalışan MobilCadde sitemizden alacağınız tüm ürünlerde değişim ve iade hakkında bulunuyor. Kredi kartı ödeme işleminin yanında arzu ederseniz teslimat sırasında kapıda ödeme seçeneğini kullanarak da ödeme işleminizi gerçekleştirmeniz mümkün.