Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu kapaklı kılıf çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Kapaklı Kılıflar

    
Kapaklı kılıflar, telefonun dört kenarını, arka ve ön yüzünü kapayarak darbe ve çiziklere karşı güçlü koruma sağlıyor. Telefon modeline özel mıknatıslı, düğmeli ve flip cover özellikleri ile bir çok çeşit ve modeli bulunuyor. Ayrıca kapaklı kılıflarda son dönemlerde en çok kullanılan pencere, cüzdan veya stand modellerini de görebilirsiniz. iPhone 6 kapaklı kılıflar, Galaxy S5 kapaklı kılıflar ve daha nice model MobilCadde.com‹da alıcılarını bekliyor.

Titiz kişiler için telefon temizliği çok önemlidir. Sahip olacağınız bir kapaklı form sayesinde telefonun tamamını kirden ve darbelerden koruyabilirsiniz. Şıklığınıza da şıklık katan tasarımları ile bu modelleri giyiminizin bir parçası olarak düşünebilirsiniz.

Dünayaca ün yapmış efsanevi şehirlerden İstanbul, Lonra ya da Paris desenlerini kapağınızda görmek isteyebilirsiniz. Ya da en sevdiğiniz hayvanlardan baykuş, kedi, köpek ya da tavşan figürleri ile değişik seçimler yapabilirsiniz. İhtiyacınız olandan çok daha fazlasını sizin için bir araya getiriyoruz.

Kapaklı kılıfları en çok telefonun ön yüzünün de korunmasını isteyen kullanıcılar tercih ediyor. Pencereli kapaklı kılıflar ise uyku modu olan telefonlar için çok kullanışlı bir modeldir. Bu kılıf türünde kapak kapandığında telefon uyku moduna geçiyor ve daha az enerji harcıyor.