Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu kulaklık çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Kanal Tipi Kulaklıklar

    
Kayıtlı ürün bulunamadı...
Akıllı telefonlarımızın en çok kullanılan aksesuarı kulaklıklar, telefon görüşmeleri yapmamızı ve müzik dinlememizi daha keyifli ve kolay bir hale getiriyor. Kanal tipi kulaklıklar kulak kanalını tamamen kapattıkları için dış sesleri neredeyse tamamen engeller.

Bu nedenle bu tip kulaklıklar sayesinde sesleri daha net ve detaylı duyabilirsiniz. Ayrıca kulağınıza tam oturacağı için ergonomiktir, kulağınızdan istemsizce çıkmaz.
Telefon görüşmesi yaparken, müzik dinlerken, video izlerken ve oyun oynarken rahatlığın keyfine varın. Sağladığı kolaylığın yanında birbirinden güzel tasarım ve renklere sahip kulaklıklarla tarzınızı da yansıtabilirsiniz.

Spor salonunda, yürüyüş yaparken, koşarken yani çok hareketli olduğunuz anlarda bile kulaklığınızı rahatça kullanabilirsiniz.

Eğer tercihiniz kanal tipi kulaklık ise Gold, Silver, Kırmızı, Mor, Pembe, Ahşap ve Siyah renkteki birbirinden şık, göz alıcı kulaklıklara göz atabilir, kolayca ve güvenle satın alabilirsiniz. HTC, iPhone, Samsung, LG ve Sony gibi Türkiye‹de çok tercih edilen akıllı telefonlara uyumludur.

Akıllı telefon ve tablet kullanıcılarını yüzlerce çeşit aksesuar sunan MobilCadde.com, siparişlerde 20 TL ve üzeri ücretsiz kargo imkanı sunuyor. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş kulaklıkları farklı renk ve tasarım çeşitleriyle aynı gün kargo fırsatıyla satın alabilirsiniz.