İade/Değişim Formu

MobilCadde.com'dan satın alacağınız herhangi bir ürünü, 14 iş günü içerisinde iade etmeniz mümkündür. İadeniz, hangi karttan alışveriş yaptıysanız o karta gerçekleştirilecektir. Mobil ödeme ile yapılan alışverişlerin iadeleri de işlemi gerçekleştirmiş olduğunuz hat üzerine yapılacaktır. Kredi kartı ve mobil ödeme dışında alışveriş yaptıysanız kendi adınıza kayıtlı IBAN numaranıza iade yapılır.

Para iade işleminiz, iade talebinizin geçerli olması sonucunda, iade ettiğiniz ürünlerin bize ulaşmasından itibaren 10 gün içerisinde yapılır. İade edilecek tutarın hesabınıza geçmesi, siparişinizi oluştururken kullandığınız ödeme şekline göre farklılık göstermektedir.

Tek Çekim Kredi Kartı ile ödenen siparişlerde


Tek Çekim Kredi Kartı ile yaptığınız ödemelerde paranız 10 gün içerisinde hesap dökümünüzde görünmektedir. Bu süre bankanızla ilgili olup hesap kesim tarihinize göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi almak için bankanızı arayınız.

Taksitli Kredi Kartı ile ödenen siparişlerde


Taksitli Kredi Kartı ile yaptığınız ödemelerde, seçmiş olduğunuz vade karşılığında ödemeniz gereken aylık tutar, her ay hesap dökümünüzde artı bakiye olarak eklenir. Yani aylık 5 TL’lik taksitle bir ürün satın aldıysanız, siparişinizin iptal edilip paranızın iade edilmesi durumunda, seçtiğiniz taksit sayısı süresince hesabınıza artı (+) 5 TL bakiye eklenir.

Kapıda Ödeme siparişlerinde


Kapıda ödeme seçeneği ile satın aldığınız ürünü iade etmek isterseniz, İade / Değişim formunda IBAN Numarası ve Banka Bilgileri kısmını mutlaka doldurmanız gerekmektedir. Ödemenizi yaparken yararlanmış olduğunuz Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli hesabınıza iade edilmez.

Mobil Ödeme siparişlerinde


Mobil Ödeme ile yaptığınız alışverişlerin iade işlemi, siparişi oluşturduğunuz telefon hattına yapılmaktadır.

Eğer iade yaptığınız hat faturalı hat ise bir sonraki dönem faturanızdan düşülerek iade işlemi gerçekleşmektedir. İşlemi yaptığınız hat, faturasız hat ise tarafınıza iade edilecek tutar, iade işlemi yapıldıktan hemen sonra hattınıza yansımaktadır.

Mobil ödeme iadeleri paraya ya da hediye çekine dönüştürülemez.

EFT/Havale ile ödenen siparişlerde


Ödemenizi EFT/Havale yolu ile yapmanız durumunda para iadesi, İade / Değişim formunda yazacağınız IBAN numarasına yapılmaktadır.

İade için aşağıdaki uyarılara dikkat ediniz:

İade / Değişim Formu

*Adınız Soyadınız:
*TC Kimlik No:
*E-Posta Adresiniz:
Sipariş Numaranız:
* Sipariş Ödeme Şekli:
*İade Nedeni:
Açıklama: