İade/Değişim Formu

MobilCadde.com'dan satın alacağınız herhangi bir ürünü, 14 gün içerisinde iade etmeniz mümkündür. İadeniz, hangi karttan alışveriş yaptıysanız o karta gerçekleştirilecektir. Kredi kartı ile ödeme dışında alışveriş yaptıysanız kendi adınıza kayıtlı IBAN numaranıza iade yapılır.

Para iade işleminiz, iade talebinizin geçerli olması sonucunda, iade ettiğiniz ürünlerin bize ulaşmasından itibaren 10 gün içerisinde yapılır. İade edilecek tutarın hesabınıza geçmesi, siparişinizi oluştururken kullandığınız ödeme şekline göre farklılık göstermektedir.

Tek Çekim Kredi Kartı ile ödenen siparişlerde


Tek Çekim Kredi Kartı ile yaptığınız ödemelerde paranız 10 gün içerisinde hesap dökümünüzde görünmektedir. Bu süre bankanızla ilgili olup hesap kesim tarihinize göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi almak için bankanızı arayınız.

Taksitli Kredi Kartı ile ödenen siparişlerde


Taksitli Kredi Kartı ile yaptığınız ödemelerde, seçmiş olduğunuz vade karşılığında ödemeniz gereken aylık tutar, her ay hesap dökümünüzde artı bakiye olarak eklenir. Yani aylık 5 TL’lik taksitle bir ürün satın aldıysanız, siparişinizin iptal edilip paranızın iade edilmesi durumunda, seçtiğiniz taksit sayısı süresince hesabınıza artı (+) 5 TL bakiye eklenir.

Kapıda Ödeme siparişlerinde


Kapıda ödeme seçeneği ile satın aldığınız ürünü iade etmek isterseniz, İade / Değişim formunda IBAN Numarası ve Banka Bilgileri kısmını mutlaka doldurmanız gerekmektedir. Ödemenizi yaparken yararlanmış olduğunuz Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli hesabınıza iade edilmez.

EFT/Havale ile ödenen siparişlerde


Ödemenizi EFT/Havale yolu ile yapmanız durumunda para iadesi, İade / Değişim formunda yazacağınız IBAN numarasına yapılmaktadır.

İade için aşağıdaki uyarılara dikkat ediniz:

  • İade edilecek ürün, varsa hediyesi ve ürünün bütün standart parçaları, ambalajları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Kargo paketinden kırık/hasarlı çıkan ürünlerin iadesi için kargo elemanına tutanak yazdırmalısınız.
  • Tutanak olmadığı durumlarda paket içerisinden kırık çıkan ürünlerin zararı karşılanmaz.
  • Ürün iadelerini yalnızca tarafınıza iletilecek olan anlaşmalı olduğumuz kargonun iade kodu ile yapabilirsiniz. Bunun dışında gönderilen ürün iadeleri işleme alınmaz.

İade / Değişim Formu

*Adınız Soyadınız:
*TC Kimlik No:
*E-Posta Adresiniz:
Sipariş Numaranız:
* Sipariş Ödeme Şekli:
*İade Nedeni:
Açıklama: