Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu hafıza kartı çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Hafıza Kartları

    
Hafıza kartları akıllı telefonlar için çok önemli bir yardımcıdır. Artık akıllı telefonları çok yüksek çözünürlükte fotoğraflar ve videolar çekebiliyor. Ayrıca cep telefonlarımızı müzik dinlemek için de kullanabiliyoruz.

Durum böyle olunca akıllı telefonların dahil hafızaları, bu videoları, fotoğrafları ve ses dosyalarını saklamak için yeterli olamayabiliyor. Zaman zaman telefonların hafızalar dolabilir ve cihazınızda yavaşlıklar olabilir.

Bu sorunu harici sd kart kullanarak çözebilirsiniz. Telefonunuz için sd kart satın alırken hangi tip d kartı desteklediğine dikkat etmelisiniz. Akıllı telefonunuz micro sd kart destekliyor olabilir. Ayrıca cihazınızın desteklediği maksimum harici hafıza kartı boyutu da vardır. Bunu aşmamalısınız.

Hafıza kartı alırken ihtiyacınıza göre 4 GB, 8GB, 16 GB, 32 GB ya da 64 GB boyutlarından birini seçebilirsiniz.

Micro SD kartlar Samsung Galaxy S4, S3 için, Nexus ve LG telefonlarınızın bir çok modeli için uygundur. Cihazınıza uygun micro sd hafıza kartını satın almanız durumunda akıllı telefonunuzda herhangi bir takılma ya da yavaşlık sorunu yaşamazsınız.

En geniş hafıza kartı çeşitleri ve hafıza kartı fiyatlarını MobilCadde.com‹da bulabilirsiniz. Üstelik aynı gün kargo fırsatı ile. Hafıza kartı alırken MobilCadde.com‹da cihazınızı seçin ve telefonunuza uygun sd kartları bulun ve kolayca satın alın.