Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu galatasaray kılıf çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Galatasaray Kılıfları

    

Telefonunuza uygun tasarımlı kapaklar

Sarının yanına en çok yakışan renk şüphesiz ki kırmızı. Cimbom hayranları için birbirinden farklı ve güzel lisanslı Galatasaray kılıfları artık MobilCadde.com‹da. Takım ruhunuzu içinizde yaşamayın, bu kılıflar sayesinde telefonunuzda ve giyiminizde de taşıyın. Telefonunuzu asil görünüme kavuşturacak lisanslı Galatasaray kılıfları aynı zamanda telefona renk katacak ve onu darbelere ve çiziklere karşı koruyacak.

Takımınıza bağlılığın en önemli göstergesi kullandığınız aksesuarlardır. Bir cimbomlunun takımını yansıtabileceği en uygun platform da sahalar olsa gerek. Türk Telekom Arena‹da hafta sonu derbi maçını izleyecekseniz eksiklerinizi bir an önce tamamlamalısınız. Boynunuzdaki atkı takımınıza sizi daha çok bağlarken teknolojik eşyanız telefonunuzdaki sarı kırmızı formlar da her an elinizde bu tutkuyu yansıtacak.

Herkes kendi takımına uyumlu giyinsin tabi ki, ister forma, ister atkı, ister tişört. Yalnızca her zaman yanınızda taşıdığınız aksesuar en anlamlı duruyor. Taraftarlar, kendilerini cimbom kıyafetleri ile daha iyi ve mutlu hissettiklerini söylüyorlar. Haftanın her günü forma ile dolaşamayacağınıza göre en mantıklısı beğendiğiniz galatasaray kılıfı ile yola çıkmak.

Sadece kılıfları değil lisanslı Galatasaray stickerlarını da bulabileceğiniz MobilCadde.com‹da, istediğiniz model stickerı seçerek telefonunuza farklı dokunuşlar yapabilir, özel duvar kağıtları ile de uyum sağlayabilirsiniz. Her zevke uygun Galatasaray taraftar kılıflarına sahip olmak için MobilCadde.Com‹u ziyaret etmeniz yeterli.