Telefonunuz

Apple
iPhone 7
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Apple iPhone 7 Ekran Koruyucu Filmleri

    

Apple iPhone 7 uyumlu tüm ürünler

Son Yorumlar

Dafoni iPhone 7 / 8 Nano Glass Premium Cam Ekran Koruyucu
Normal cam ekran koruyuculara göre gerçekten çok ince, kolay yapıştırdım, paket içersinden çıkan mendil vsde gayet kaliteliydi.

Cep telefonları bugün hayatımızın en önemli cihazlarından biridir. Hiçbirimiz akıllı telefonumuza bir şey olmasını istemeyiz. Ne yazık ki bu cihazlar darbe, çizilme ya da kırılma gibi risklere çok açıktırlar. Telefonlarımızı bu gibi dış etkenlere karşı koruyabilmek için onlar için en uygun ekran koruyucular ile birlikte kullanmalıyız. Ekran koruyucular telefonlarımızı koruyarak onları çok daha uzun süre kullanabilmemizi sağlarlar. iPhone 7 ekran koruyucu ile telefonunuzu darbe ve çizilmelere karşı koruyarak onun ömrünü uzatabilirsiniz. MobilCadde.com adresinden sipariş vereceğiniz ekran koruyucu hem telefonunuzu koruyacak hem de sizin onu daha güvenle kullanabilmenizi sağlayacaktır. 

Nano teknoloji ile üretilen koruyucu kaplamalar, telefonların ekranlarının çizilme riskine karşı güvenle korurlar. Bu nedenle onları güvenli kaplamalar olarak adlandırmak yanlış olmayacaktır. İPhone, Samsung, LG, Casper, Asus, Sony gibi pek çok farklı telefon markası için üretilen bu kaplamalar telefonlarınızın gizli koruyucuları olacaklardır. MobilCadde’den pek çok farklı markaya uygun kaplama çeşidine ulaşmanız mümkündür. Bu ekran koruyucu ve kaplamalardan en çok tercih edilenlerinden biri iPhone 7 kırılmaz cam ekran koruyucu. Bu kaplama hem telefonunuzun ekranını korur hem de belli olmaması nedeni ile telefonunuzun görüntüsünü değiştirmez. Bu kaplama özellikle sadelikten hoşlanan müşteriler tarafından tercih edilir. 

MobilCadde’den sipariş vereceğiniz telefon koruyucu kaplama ürünler aynı zamanda telefonunuz üzerinde yer alan parmak izi görünümünü de azaltır. Sitemizden verdiğiniz ürünlerin orijinalliğinden emin olabilirsiniz. İsterseniz ürünü satın aldığınızda paketin içinden çıkan doğrulama kodunu kullanarak ürününüzün orijinalliğini kontrol edebilirsiniz. 

Şimdi siz de MobilCadde.com’un birbirinden çeşitli fiber kaplamalarından birini seçin ve aynı gün kargo güvencesi ile telefonunuzu korumaya hemen başlayın.