Dafoni Samsung Galaxy Note 8 Full Body Tam Gövde Koruyucu Film

Dafoni Samsung Galaxy Note 8 Full Body Tam Gövde Koruyucu Film
Dafoni Samsung Galaxy Note 8 Full Body Tam Gövde Koruyucu Film - Resim 1
 • Marka: Dafoni
 • Ürün Kodu: #93497
 • Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
 • Ürün Açıklaması

  Dafoni Samsung Galaxy Note 8 Full Body Tam Gövde Koruyucu Film

  Yüksek kaliteli çift katmanlı materyalden üretilen Dafoni ekran koruyucu film, cihazınızın ekranının çizilmesini önler. Parmak izinden, tozdan ve çizilmelerden korur. Telefon üzerine kolayca uygulanabilir. İnce yapısı sayesinde ekran üzerinde farkedilmez.

  Dokunmatik ekranın hassaslığını kesinlikle etkilemez. Uzun süre ekranınızı korur. Çıkarmak istediğinizde kolayca sökülebilir. Ekran üzerinde herhangi bir iz bırakmaz.

  Neden Dafoni full body ekran koruyucu filmi tercih etmeliyim?
  Dafoni Screen Guard ekran koruyucu film diğer standart filmlerden farklı olarak 2 katmanlı olarak üretilmiştir. Bundan dolayı daha dayanıklıdır ve uygulaması daha kolaydır. Paketinden ulaşabileceğiniz Türkçe uygulama videosunu izleyerek, kolayca telefonunuza uygulayabilirsiniz. Herhangi bir sıvı kullanımı gerektirmez.

  Dafoni tam gövde koruyucu film, özel ve güçlü yapısı sayesinde cihazınızın ön ve arka yüzeylerini çizilmelere karşı korur. Dafonı tam gövde koruyucu film, telefonun fonksiyonlarını kısıtlamaz ve ekran dokunmatiğinin hassasiyetini düşürmez. Tam gövde koruyucu film telefonunuzun arka kapağı ya da kıvrımlı yerleri ile uyumludur. Tek parça halinde bir film değil, cihazınızın tasarımına uygun parçalar halinde üretilmiştir. Su ile uygulanır ve istenildiği zaman kolayca çıkarılabilir. Uzun ömürlü ve kalitelidir.

  Dafoni tam gövde koruyucu filmin özellikleri:
  Şeffaf ve ince (0.2mm) bir yapıya sahiptir. Film dikkatli bakılmadığı sürece telefonunuzun üzerinde görünmez.
  Basit bir koruyucu film değildir, çabuk çizilmez, kenarlardan ayrılmaya başlamaz.
  Telefonun özelliklerini kısıtlamaz, tuşları, bağlantı noktalarını engellemez.
  Özel uygulama yöntemi ile uygulama sonrası kabarcık oluşmaz.
  Çıkartılmak istendiği takdirde iz veya hasar bırakmadan cihazdan ayrılabilir.
  Sararma yapmaz, ekranın renk ve canlılığını etkilemez.
  Dafonı tam gövde koruyucu film uygulama

  Uygulama özel su karışımı ile yapılmaktadır ve uygulama sonrası filmin 24 saat kurumaya bırakılması gerekmektedir. Filmden yüksek fayda sağlamak için telefonunuzu 24 saat boyunca kullanmamanız gerektiğini unutmayın.
  Adım 1: Ellerinizi (özellikle parmak uçlarınızı) iyice yıkayınız.
  Adım 2: Cihazınızı kapatınız ve bir süre bekleyiniz.
  Adım 3: Toz bırakmayan, yumuşak ve kuru bir bezle cihazınızı iyice siliniz.
  Adım 4: Bir kâse içerisine su ve birkaç damla bulaşık deterjanı karıştırınız. (önerilen 2 damla) parmak uçlarınızı bu suya
  batırarak dafonı korumanın üzerinde parmak izi kalmasını engelleyebilirsiniz.
  Adım 5: Dafonı koruyucuyu filmi bağlı olduğu yüzeyinden sırayla parça parça çıkarınız. Çıkardığınız parçayı cihaza uygulayıp diğer parçaya geçiniz.
  Adım 6: Dafonı korumanın yapışkan tarafı yukarı gelecek şekilde avucunuza veya temiz bir yere seriniz.
  Adım 7: ıslattığınız parmak uçlarınız ile yapışkan tarafı ortalardan kenarlara doğru baskıyı azaltarak ıslatınız. (köşelerin daha az ıslanması uygulama süresini kısaltacaktır. Cihazınızı değil dafonı korumayı ıslatınız.)
  Adım 8: Dafoni korumayı cihazınıza hizalayarak uygulayınız. küçük parçaları çok fazla ıslatmayınız. bu yapışmalarını kolaylaştıracaktır.
  Adım 9: Kredi kartı gibi herhangi bir plastik kart kullanarak film ve cihazınızın arasında kalan sıvıyı içerden dışarı doğru itiniz. sıvıyı kenarlardan atarken, cihazınızın açık olan şarj ve kulaklık girişi gibi kısımlarına su kaçmamasına dikkat ediniz.
  Adım 10: Uygulama tamamlanmıştır. uygulama sonrası cihaz ve ekran biraz puslu görünecektir. bu normal bir durumdur. telefonunuzu 24 saat kurumaya bırakınız. 24 saat sonrasında cihazınızı açıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Uygulama ile ilgili öneriler:
  Uygulamanın sorunsuz yapılabilmesi için cihazınızı kapatıp ekranın biraz soğumasını bekleyiniz.
  Deterjanın görevi filmin üzerinde iz kalmasını engellemektir. su içerisine fazla deterjan dökmeniz filmin yapışmasını zorlaştıracağı gibi kuruma sonrası filmin üzerinde renklerin oluşmasına neden olacaktır. bu yüzden 1-2 damlanın üzerinde bulaşık deterjanı kullanmayınız.
  Uygulama sırasında cihazınızı değil filmi ıslatmanız gerektiğini unutmayınız. filmle birlikte ayrıca cihazın ekranına su damlatmayınız.
  Filmin yapışması için baskı uygulamadan önce tam hizalı olup olmadığını kontrol ediniz.
  Köşeleri başparmağınızla 1-2 dakika baskı uygulayarak sabitleyiniz.
  Uygulama sonrası 24 saat boyunca telefonu açmayınız. ekran açıldığında sıcaklıktan dolayı kuruma işlemi hızlanacağı için filmin üzerinde renklenme olacaktır.

  Paket İçeriği
  1 adet full body ekran koruyucu film
  Temizleme bezi
  Türkçe anlatım

  Ürünün Teslimat Süresi

  Bu ürünün ortalama teslimat süresi
  Bu ürün ortalama iş günü içersinde kargoya teslim edilir.
  • Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemenizin onaylanmasıyla başlar.
  • Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişebilmektedir. Bu ürün ortalama iş gününde kargoya verilebilmekte olup nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmeler yaşanabilir, bu durumda size e-mail ile bilgi verilir.

  Taksit ve Ödeme Seçenekleri

  Kargo: Ücretsiz

  Tek Çekim kredi kartı ile 49,00 TL

  Havale ile %3 indirimli 47,53 TL

  PayPal ile 49,00 TL

  Kapıda nakit ödeme ile 54 TL

  Taksit: Peşin fiyatına 6 taksit

  Taksit alışveriş yapabileceğiniz kredi kartları: Garanti kredi kartları, Bonus özellikli kredi kartları, Yapı Kredi Bankası kredi kartları, World Card özellikli kredi kartları, Finans Bank kredi kartları, İş Bankası kredi kartları, Maximum özellikli kredi kartları

Bunlara da bakın