Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu cüzdanlı kılıf çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Cüzdanlı Kılıflar

    
Her çantada mutlaka olması gereken cüzdanlar varken cüzdanlı telefon kılıfları fazla yer kaplamamak adına kolaylık sağlıyor. Banka kartlarını, nakit paraları ya da kişisel kartvizitlerinizi taşıyabileceğiniz cüzdanlı kılıflar MobilCadde.com‹da birbirinden farklı renk ve modeller ile hizmetinize sunuluyor. Cüzdanlı kılıflar kategorisinde hiçbir yerde göremeyeceğiniz kadar bol çeşitte cüzdanlı kılıfı MobilCadde.com‹da bulabilirsiniz.

Yazın akşamları dışarı çıkarken, çantanızı arabada bırakmak isterken ya da evden çıkıp markete kadar gitmek isterken cüzdanlı kılıflar yardımınıza koşuyor. İhtiyacınız olan tüm para ve kartlarınızı kolaylıkla yanınızda taşıyabileceksiniz. Cüzdanlı kılıfları zevkinize göre isterseniz desenli olarak, isterseniz de düz renkli olarak tercih edebilirsiniz. Sevdiğiniz hayvanlar, şehirler ya da tüm diğer desenlerle telefonunuza renk katmak oldukça keyifli olacak. Ayrıca telefonunuzu darbe ve çiziklere karşı da koruyabilecekken, telefonunuzun diğer tüm özelliklerini herhangi bir kısıtlama olmadan dilediğiniz gibi kullanabileceksiniz. Bununla da kalmayıp stand özelliğine sahip bir cüzdanlı kılıf sayesinde de ayrıca videolarınızı da keyifli bir şekilde izlerken, kılıfınızı çok amaçlı olarak da kullanmış olacaksınız.

Her zevke hitap eden cüzdanlı kılıflardan biri mutlaka telefonunuza çok yakışacak. Cüzdanlı kılıflar sayesinde çanta taşımak zorunda kalmayacak, sadece kartlarınızı ve paranızı yanınızda taşıyabileceksiniz. Renkli bir kişiliğe sahipseniz capcanlı renklerden oluşan bir kılıf tercih edebilir ya da sade renklerle tarzınızı yansıtabilirsiniz.