Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu bumper kılıf çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Bumper Çerçeve Kılıflar

    
Akıllı telefonunuzu bumper çerçeve kılıf ile koruyun! Taşlı metal kılıflar ile akıllı cihazlarınızı korurken aynı zamanda şık görünmesini de sağlayabilirsiniz. Telefonunuz için aradığınız tüm aksesuar ve kılıflar MobilCadde.com‹da.

iPhone 6, Samsung Galaxy S6 gibi popüler cihazların yanı sıra HTC, LG, Nokia, BlackBerry ve Sony gibi markaların popüler modelleri için de en kaliteli bumper kılıfları sitemizde bulabilir, kolay ve güvenle satın alabilirsiniz.

Kategorisinde en iyilerinden olan Eiroo, TotuDesign ve Shengo markalarının birbirinden şık kılıfları telefonunuza farklı bir görünüm kazandırıyor.

Şık görüntüsünün yanı sıra telefonunuz için de çok ciddi bir koruma sağlar. Akıllı telefonlar düştüğünde yere ilk temas eden genelde yanlarıdır. Metal çerçeveli kılıflar sayesinde bu tarz durumlar içinde ekstra bir koruma sağlamış olursunuz.

Telefonunuzun yan kısımlarını korursunuz ve ön ve arkasına ufak bir yükseklik kazandırarak yüzeye temas etmesini engellersiniz. Bu sayede cihazınızın ekranında ve kasasında ufak çiziklerden de korumuş olursunuz. Telefonunuzu uzun süre ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

Akıllı telefon kılıf ve aksesuarları alanında MobilCadde.com‹da telefonunuzun tarzını yeniden keşfedeceksiniz. Yüzlerce kılıf arasından cihazınız için seçtiğiniz kılıfı güvenle satın alabilirsiniz. Sitemizden satın alacağınız ürünleri aynı gün size gönderiyoruz. Üstelik 20 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz!