Siz Okumadan Karşı Tarafın Sildiği Mesajlar Nasıl Görülür?

Siz Okumadan Karşı Tarafın Sildiği Mesajlar Nasıl Görülür?
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Whatsapp'da paylaş

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp geçtiğimiz aylarda “Herkesten sil” adıyla bir özellik yayınladı. Bu özellik sayesinde son 7 dakika içerisinde gönderdiğiniz mesajları karşı tarafın da sohbet  penceresinden silebiliyorsunuz. Geçtiğimiz günlerde yapılan yeni bir güncelleme ile herkesten mesaj silebilme süresi 68 dakikaya çıkartıldı.

Henüz okumadan, karşı tarafın herkesten silerek sizin de sohbet pencerenizden sildiği mesajları görebilmeniz üçüncü parti bir uygulama ile mümkün. Bu uygulamanın adı WhatsRemoved.

WhatsRemoved uygulaması Google Play’den ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama. Uygulama root erişimine ihtiyaç duymadan çalışabiliyor. Uygulama teorik olarak, silinen WhatsApp mesajlarını Android’in bildirim sisteminden yakalıyor. Bu sebeple gizlilik konusunda herhangi bir şüpheye kapılmanıza gerek yok.

Uygulamayı çalıştırdığınızda silinen mesajları kaydedebilmek için bildirimlere erişim izni vermeniz gerekecek. 

WhatsApp’ta bir mesaj için “Bu mesaj silindi” uyarısını gördüğünüzde WhatsRemoved uygulaması silinen mesajı bildirim ekranı aracılığıyla görmenizi sağlayacak. Mesajın tamamını okumak için bildirime dokunmanız gerekiyor. Chats sekmesi altından Save history seçeneğini etkinleştirdiğiniz andan itibaren mesajlaşmalarınız uygulama tarafından kayıt altına alınıyor.

Blog Kategorileri

Ana Sayfa
Haber (13)
Kampanyalar (12)
Mobil Hayat (401)
Ürün İnceleme (30)