LG G2 Kılıf İnceleme Video

LG G2 Kılıf İnceleme Video
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Whatsapp'da paylaş

LG G2 için kapaklı, cüzdanlı, standlı, bumper ve pencereli kılıf çeşitlerini bu videoda izleyebilirsiniz. Diğer LG G2 kılıf seçenekleri için MobilCadde.com'u ziyaret etmeyi unutmayın. 

LG G2 Standlı Kılıf
İçi sert rubber dışı yumuşak deri malzeme ile telefonun tamamını koruyor. Mıknatıslı ürün kapağını belirtmekte fayda var. 3 adet kart 1 adet para koyma gözü sayesinde ihtiyaç duyulan bir cüzdandan farklı değil. stand özelliği sayesinde rahatlıkla video seyretmek mümkün. Ayrıca kılıfın ucundaki ip, bilekte taşımaya yardımcı oluyor.

LG G2 Bumper Kılıf
Bumper çerçeve kılıf, telefonun yalnızca çerçevesini korusa da görüntüsünü kalınlaştırmıyor . Sert plastik malzemeden üretilmiş. 

LG G2 Pencereli Kılıf
Rock marka kapaklı kılıf penceresi sayesinde telefon ekranı kısmi olarak görülebiliyor ve gelen aramalar cevaplanabiliyor. İç kısmında sert rubber, kapağında deri malzeme kullanılmış. İnce kapağı kılıfı zarif gösteriyor ve kapak çevrildiği zaman stand oluyor.

LG G2 Kapaklı Kılıf
Pipulu marka bu kılıf incecik kapağı ile ön plana çıkıyor. İçi silikon dışı yumuşak deri malzeme ile telefonun tamamını koruyor. Kapak çevrildiği zaman stand oluyor ve rahatlıkla video seyredilebiliyor.

LG G2 Rubber Kılıf
Eirro marka bu renkli rubber kılıf, telefonun arkasını ve yan çerçevesini koruyor. Sert plastik malzemeden üretilmiş ve telefona renkli bir görüntü sağlıyor.

Blog Kategorileri

Ana Sayfa
Haber (13)
Kampanyalar (12)
Mobil Hayat (401)
Ürün İnceleme (30)