iPhone 6S Plus Kılıf İnceleme Video

iPhone 6S Plus Kılıf İnceleme Video
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Whatsapp'da paylaş

iPhone 6S Plus kılıf ve aksesuarları arasından en popüler beş modeli videoda izleyebilirsiniz. Tüm iPhone 6S Plus kılıf seçeneklerini MobilCadde.com'da inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

TotuDesign iPhone 6S Plus kılıf
Pencereli bir kılıf tercih edenlere önerdiğimiz totu design marka bu kılıf ile aramaları kolaylıkla yanıtlayabilirsiniz. Yalnız yanılma olmasın, pencere ekranında aramalar görülürken yanıtlamalar kapak üzerindeki manyetik bölmeden yapılıyor. Deri kapak oldukça yumuşak ve ince, telefonu yerleştirilen bölme ise silikon malzemeden oluşmuş. Telefonun dört tarafını kaplıyor, tuş kısımları özenle tasarlanmış ve kapak ters çevrildiğinde stand görevi görüyor.

iPhone 6S Plus kılıf korumalı
Baseus markasının bu modeli birçok kullanıcının popüler tercihleri arasında yer alıyor. Sebebi ise kılıfın oldukça korumalı lması.bu görmüşş olduğunuz bumper metal çerçeve, silikon kılıf üzerine kaplanmış. Bu da kılıfa ekstra güç sağlıyor. Kılıf telefon üzeirndeyken tuşlar rahatlıkla kullanılabiliyor. Silikon kılıf içerisindeki dokulu yapı terlemeyi önleyerek baloncuk oluşmasına engel oluyor. Bumper, kenardaki çentik sayesinde kolayca açılıp kapanabiliyor.

iPhone 6S Plus kılıf taşlı
Zarif bir seçim istiyorsanız tercihinizi iSecret taşlı kılıflardan yana kullanmanızda fayda var. Oldukça asil kesim ve ışıl ışıl parlayan taşlar ile bu kılıf en iyilerden olabilir. Malzeme sert plastik yan kenarlar kapalı ve duş bölmeleri açık.

iPhone 6S Plus kılıf şeffaf
Totu design markasının bir diğer ürünü bu model, sert plastik mazelemeden üretilmiş ve telefonun dört tarafını kaplıyor. Köşelerde gördüğünüz bölme ile telefon kılıfa rahatlıkla yerleştirilebiliyor. Diğer modellerden farklı olarak kılıfın dış tarafı dokulu ve kamera bölmesi çıkıntılı olarak tasarlanarak telefon kamerasını koruyor. 

iPhone 6S Plus kılıf silikon
Silikon modellerin gözdesi Joyroom metal görünümlü kılıf, telefonunuzu güvenle koruyabilir. Ultra ince tasarım ve tuş bölmesindeki deraylar bu modeli seçmenize neden olabilir.

Blog Kategorileri

Ana Sayfa
Haber (13)
Kampanyalar (12)
Mobil Hayat (412)
Ürün İnceleme (30)