Instagram‹dan Fotoğraf ya da Video İndirme Yolları

Instagram’dan Fotoğraf ya da Video İndirme Yolları
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Whatsapp'da paylaş

Herkesin bildiği gibi popüler fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram üzerinden, paylaşılan fotoğraf ve videoları direkt olarak kaydetmek mümkün değil. Belki ilerde gelen güncellemeler ile Instagram buna izin verir. Ancak şimdilik kendi çözümlerimizle fotoğraf / video indirme işlemi gerçekleştirebiliriz. Bu yazımızda dilediğiniz Instagram fotoğraf ya da videosunu kolayca kaydetmenin yollarını sizlerle paylaşacağız. Üstelik hem web, hem de Android ve iOS üzerinden.

Öncelikli olarak web üzerinden fotoğraf ya da video indirme yoluna göz atalım.

Öncelikle Instagram'da (webte açılmış olarak) kaydetmek istediğiniz gönderinin sağ üst köşesinde yer alan zaman göstergesine sağ tıklayarak gönderinin URL'ini kopyalayın. Sonraki adımda ise Downloadgram.com adresini açarak kopyaladığınız URL'i karşınıza çıkan kutuya yapıştırın ve indir butonuna tıklayın. Bu durumda indirmek istediğiniz Intagram gönderisi bilgisayarınıza inecek. 

iOS üzerinden Instagram fotoğraf ya da videosu kaydetme

iPhone üzerinden Instagram fotoğraf ya da videosu indirmek istiyorsanız öncelikle size önereceğimiz Video & Photo Downloader for Instagram uygulamasını App Store üzerinden indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirip açtığınızda sağ üstte bulunan Instagram logosuna tıklayın ve Instagramı açın. Sonrasında indirmek istediğiniz içeriğe ulaşarak paylaşım URL'ini kopyalayın. Bu aşamadan sonra Video & Photo Downloader for Instagram uygulamasına geri dönerek kopyaladığınız URL’i  yapıştırın. Artık içerik telefonunuzda!

Android üzerinden Instagram fotoğraf ya da videosu kaydetme

Eğer Android kullanıcısı iseniz Instasave uygulamasını Google Play Store’dan indirerek kayıt işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı açtığınızda karşınıza çıkan Instagram anahtarını aktif hale getirmeniz gerekiyor. Sonrasında Instagram’ı açıp, indirmek istediğiniz fotoğrafın URL'ini kopyaladığınızda bu içerik otomatik bir şekilde indirilir. 

Blog Kategorileri

Ana Sayfa
Haber (13)
Kampanyalar (12)
Mobil Hayat (412)
Ürün İnceleme (30)