Telefonunuzu Seçin

Varsayılan Telefon
Telefonunuza uyumlu tutucu çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Bisiklet Tutucular

    

bisiklet tutucu çeşitleri

Güvenli bir sürüş keyfi için bisiklet tutucular ile telefonunuzu sabitlemeniz mümkün olur. Son derece konforlu ve güvenli bir sürüş yapmanıza destek olan bisiklet tutucu ürünlerini satın alırken cep telefonu marka ve modelliniz ile uyumlu olup olmadığını kontrol etmeniz önerilir. Sitemiz içinde yer alan onlarca model farklı telefon modelleri ile uyum sağlayacak özelliğe sahiptir. Tutucular cep telefonunuzun sabit kalmasını ve herhangi bir şekilde düşmesini engellerken aynı zamanda sizin gelen arama ve mesajları da anında görmenizi sağlar.

360 derece dönebilen yapıya sahip olan bu ürünler aynı zamanda kaliteli plastik malzemeden üretilmiş olup yıllarca kullanıma uygun yapıdadır. Özellikle bisiklet ile seyahat etmeyi sevenler için ideal bir kullanım sağlayan bu bisiklet tutucuları aynı zamanda gezi ve tatillerde de sizlere eşlik edecek özelliktedir. Bisiklet direksiyonunuzda arzu ettiğiniz bir bölgeye rahatlıkla takabileceğiniz tutucular farklı markaların modelleri ile sitemizde bulunuyor. Markası farklı olan birçok ürün aynı zamanda değişen fiyat aralıkları ile sizlere sunuluyor. Böylece dilediğiniz marka ürünü dilediğiniz fiyat aralığı ile satın alabilmeniz mümkün oluyor.

Sektörde yılların tecrübesi ile sizlere hizmet sunan MobilCadde.com adresimiz kaliteli ve güvenli alışverişin lideri olup müşterilerden olumlu yorum almayı her daim başarıyor. Sitemizden satın alınan tüm ürünler orijinal olup ambalajında açılmamış olarak kapınıza kadar teslim edilir. Herhangi bir şekilde ürün ya da ürünler ile ilgili olarak değişim ya da iade etme durumlarında ise ücretsiz olarak değişim ve iade hakkını tüm müşterilerimize sunuyoruz.