Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu beşiktaş kılıf çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Beşiktaş Kılıfları

    
Kayıtlı ürün bulunamadı...

Telefonunuza uygun tasarımlı kapaklar

Kartal
25,34 TL +KDV
Koyu Beşiktaşlı mısınız? Takımınızın asil renklerini üzerinizde mi taşımak istiyorsunuz? O halde MobilCadde.com‹un lisanslı Beşiktaş kılıflarına bakmadan geçmeyin. Ahşap ya da kaliteli materyallerden üretilmiş lisanslı Beşiktaş kılıfları siyah ve beyazın mükemmel uyumu ile tasarlandı. Yalnızca kılıflarını değil aynı zamanda lisanslı Beşiktaş sticker çeşitleri içerisinden de telefonunuza uyumlu modeli seçebilirsiniz.

Bir taraftarı en mutlu eden şey şüphesiz ki tuttuğu takımın gol sevincini yaşamaktır. Takımını yalnızca maç günleri değil her gün destekleyenler için logolu yüzlerce kıyafet ve aksesuar çeşidi bulunuyor. Siz de bu aksesuarlar ile futbol ruhunuzu bütünleştirmek istiyorsanız en beğendiğiniz modelleri sitemizden seçebilirsiniz.

Heyecanla beklediğiniz maç için hazırlıklarınızı önceden yapmalısınız. Takım ruhunuzu boynunuzdaki atkıyla göstereceğiniz gibi, en son model formayı da giyinmelisiniz. Siz bu şekilde maça hazırlanırken telefonunuz neden eksik kalsın? Telefonunuz için orjinal birçok çeşit ürün sitemizde sizi bekliyor. Ayrıca maça az kaldı kılıf bana ulaşır mı diye düşünmeyin. En geç 3 iş günü içerisinde siparişiniz adresinize teslim edilecektir.

Lisanslı Beşiktaş kılıf sadece takım ruhunuzu yansıtmayacak aynı zamanda telefonunuzu çiziklere ve darbelere karşı koruyacaktır. Lisanslı Beşiktaş telefon kılıfını MobilCadde.com‹dan alın, üstün müşteri hizmetleri desteği ve ürün kalitesini daimi olarak yaşayın.