Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu batarya kapağı çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Batarya Kapakları

    
Farklı marka ve model seçimlerinize göre batarya kapakları sitemizde yer alıyor. Günümüzde cep telefonu kullanımı oldukça yaygın olup kullanımın aksamamsı içinde bataryaların hasar görmemesi de son derece gereklidir. Batarya kapakları hem kılıf hem de koruma olarak da kullanılabiliyor. Böylece hem batarya kapağı hem de koruması olarak da değerlendirebilirsiniz.

Farklı marka ve modellere göre değişkenlik gösteren batarya kapaklarını satın alırken mutlaka marka ve model uyumunun olup olmadığını kontrol etmeniz önerilir. Aynı zamanda marka modellerinde beğendiğiniz batarya kapaklarının değişik renk seçenekleri de yer alıyor. Bu renklerden telefonunuz ile uyumlu olan ya da beğendiğiniz hangi renk ise onu da seçmeniz mümkün. Batarya kapaklarının kullanımı için telefonunuzun arka kısmını çıkararak batarya kapağınızı takmanız yeterlidir. Cihazınız ile tam uyumlu olan model seçiminiz yapmanız durumunda tam uyumlu olarak yerine oturacaktır. Telefonunuzun kalınlaşmasına sebep olamayan bu kapaklar kolaylıkla çıkarılıp takılabilme özelliği de taşıyor.

MobilCadde üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde siparişiniz için onay verildiği gün ürün ya da ürünleriniz stoklarımızdan kargoya teslim edilir. Hızlı teslimatta büyük önem vererek en kısa sürede ürünlerinizin elinize geçmesini sağlıyoruz. Elinize geçen ürünler orijinal olup özel kutusunda kapalı olarak teslim edilir. Her hangi bir sıkıntılı durumda ise sitemiz ile irtibatta geçerek değişim ya da iade etme imkânınız da yer alıyor.

Sipariş ödemenizde kredi kartına tek ya da taksit seçeneklerinden faydalanmanızın yanı sıra arzu ederseniz ürünlerinizi teslimi sırasında da kapıda ödeme ile de teslimatınızı tamamlayabilirsiniz. Yılların tecrübesi ile binlerce ürün çeşidini sizlere sunan firmamızda en pahalıdan un uygun olan seçime kadar birçok aynı ürünü görmeniz mümkün.