Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu aux kablo çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

AUX Kabloları

    
Teknolojinin ilk evriminden beri Aux girişi, üretilmiş pek çok cihazda mevcuttur. Müzik sistemleri ve ses cihazlarında kullanılan Aux kabloları cihazın kendisi gibi harici ses üreten bir başka cihazdan sesleri alması için kullanılır ve diğer cihazdan aldığı sesleri bünyesinde bulunan ses yayıcısından çıkartır. Aux kablosu analog ses içindir; CD-ROM sürücüsü dijital ses parçasını kendisi çözer ve ses kartınızdaki bir analog girişe gönderir.

Yardımcı (AUX) girişler, kulaklık soketleri gibi görünen basit ses bağlantılarıdır. AUX-IN kablosuyla eşleştirilmiş olarak, normal bir kulaklık soketi olan herhangi bir medya aygıtından ses girişi yapmanızı sağlarlar. Bunlar, arabanızda müzik, sesli kitap veya podcast oynatmanın en kolay yollarından biridir. Ayrıca sesleri navigasyon uygulamalarından veya telefon görüşmelerinden aktarabilirsiniz.

Birçok otomobil standart olarak AUX girişi ile donatılmıştır. Otomobillerde iki tür AUX girişi bulunur: 3.5mm ve RCA. Bu girişleri kullanmak için 3,5 mm-3,5 mm veya 3,5 mm-RCA AUX-IN ses kablosuna ihtiyacınız olacaktır. Bu kablo medya yürütücünüzdeki kulaklık girişi ile AUX girişi arasında olacak. Standart AUX kabloları, normal bir 3.5 mm kulaklık soketi olan IPod, iPhone, iPad, akıllı telefon, mp3 çalar veya tabletle çalışır. Bu kabloları mobilcadde.com online alışveriş adresimizden temin edebilirsiniz.

AUX kabloları cihazınızdaki müzikleri, hemen hemen her cihazdan çalmanın basit bir yoludur.Evrensel olarak uyumludurlar, bu nedenle cihazınızın, arabanızın bir AUX girişi varsa bir kablo alıp başlayabilirsiniz. Kategorimizde yer alan Aux kabloları,optimal tasarlanmış ürünlerdir. İhtiyacınız olan ürüne mobilcadde.comdan hemen sepetinize atarak kredi kartına taksit, kapıda ödeme, hızlı ve ücretsiz kargo seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.