Araç Kitleri

    

araç kiti çeşitleri

Araç kullanırken aynı anda akıllı telefonunuzu da rahatlıkla ve güvenle kullanabilmeniz mümkün. Araç içinde kullanacağınız araç kiti ile seyir halinde telefon görüşmelerinizi daha güvenle yapabilir ve müzik dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Sitemizde taşınabilir ve Bluetooth‹lu Parrot araç kitlerini en uygun fiyatlarla bulabilir ve satın alabilirsiniz. Bluetooth özellikli araç kitleri, aracınızı çalıştırdığınızda otomatik olarak devreye girer ve ses komutu ile kullanabilirsiniz. Sesle kontrol özelliği sayesinde telefonunuz ulaşabileceğiniz bir yerde olmasa bile arama yapabilir gelen çağrılara cevap verebilirsiniz. Bu sayede güvenle seyir edebilirsiniz.

Ayrıca Bluetooth özellikli araç kitiniz sayesinde kablosuz müziğin de keyfini çıkarabilirsiniz. Araç kitiniz cep telefonunuzdan ya da mp3 çalarınızdan gönderilen müziği alır ve araç hoparlörlerini kullanarak kaliteli bir ses çıkışı sağlar. Parrot araç kitleri aracınızla tam uyumludur ve montajı son derece kolaydır.

Araç kitleri görüşmeler esnasında sesinizi karşı tarafa daha net iletecek teknolojilere sahiptir. Bu sayede telefon görüşmelerinizi daha rahat yapabilirsiniz. Siz de aracınızla ve akıllı telefonlarınızla tam uyumlu araç kitlerini sitemizde kolayca bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Akıllı telefon kullanıcılarına en kaliteli ürünleri sunan MobilCadde.com, siparişlerde 100 TL ve üzeri ücretsiz kargo imkanı sunuyor. Akıllı telefonlarınızla tam uyumlu aksesuarlar aynı gün kargo fırsatıyla sizin olsun!