Telefonunuz

Vestel
Venus 5000
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Vestel Venus 5000 aksesuarları

Kılıflar

    

Vestel Venus 5000 uyumlu tüm ürünler

Akıllı cihazlar için olmazsa olmazlar vardır. Vestel Venus 5000 aksesuarları da bunlardan biridir. Küçükten büyüğe herkese hitap eden teknolojik ürünler arasında kendinizi kaybetmemeniz mümkün değil. 

Evde, arabada, okulda, seyahatte, ofiste severek kullanacağınız Vestel Venus 5000 aksesuar çeşitleri en yeni, en popüler modelleriyle MobilCadde.com’da. Ev için tercih edebileceğiniz çoklu girişe sahip şarj aletleri ile priz kavgalarına son verebilirsiniz. Aynı anda bir veya birden fazla cihazı şarj edebilmenin keyfini çıkarmaya bir an önce başlayabilirsiniz. Ya da tatile giderken doyasıya sosyal medya paylaşımı yapmak ve müzik dinlemek istiyorsanız yanınızda mutlaka bir powerbank bulundurmanızda fayda var. 

Birçoğumuz günün belli bir kısmını trafikte geçirir. Yoğun tempo ve trafikte size eşlik etmesi için araç şarj aletleri ve telefon tutucuların en kullanışlı modellerini sizlerle sunmaktayız. Cihazınızda sıkı ve güvenli bir tutuş sağlayan bu tutucular ile navigasyonunuz sizi dilediğiniz yere götürmekle kalmaz aynı zamanda gelen aramalarınızı da rahatlıkla cevaplayabilirsiniz. 

MobilCadde.com’dan yapacağınız her türlü aksesuar alışverişlerinizle 20 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz ve yaptığınız alışverişten memnun kalmadığınız takdirde koşulsuz iade ve değişim hakkınızı da kullanabilirsiniz.