Telefonunuz

Sony
Xperia Z2
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Xperia Z2 Aksesuar | Sony Xperia Z2 Aksesuarları

Kılıflar

    
Sony Xperia Z2 Lacivert Kılıf
25,34 TL+ KDV
14,32 TL+ KDV

Sony Xperia Z2 uyumlu tüm ürünler

Küçük dokunuşlarla telefonunuzda fark yaratabilirsiniz. Sony Xperia Z2 ile özgürlüğünüzün tadını çıkartmak için ihtiyacınız olan tüm aksesuarlar burada. Telefonunuz için en uygun aksesuarları arıyorsanız başka yerlerde gezinerek vakit kaybetmeyin. Sony Xperia Z2 aksesuarı için aradığınızdan daha fazlası burada.

Manyetik hızlı şarj kabloları, AUX ses kabloları, şarj aleti, dönüştürücü adaptör, yedek batarya, kulaklık, şarj aleti... Xperia Z2’niz için dilediğiniz her şey MobilCadde.com’da. Bulunduğunuz mekanda ve enerjinizde değişiklik yapmak istiyorsanız bir arada görmediğiniz zengin içerikler size yardımcı olabilir. Eğer akıllı bir telefonunuz varsa onu tamamlayacak olan aksesuarlarınız olmazsa olmazdır. Artan akıllı özellikler sayesinde, çabucak biten şarjlara yönelik yedek bataryalar her an yanınızda. Sevdiklerinize de alabileceğiniz kullanışlı aksesuarlar sayesinde iletişiminiz yarıda kesilmesin. 

Günlük yaşam, ofis ya da özel davetleriniz için aksesuar arıyorsanız, Xperia Z2 kılıflar ile farklılık yaratabilir, dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Artık akıllı cihazınızla oyun oynamak, fotoğraf çekmek, internette vakit geçirmek, mesajlaşmak hem çok keyifli hem rahat. MobilCadde.com’dan yapacağınız alışverişlerde 20 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti ödemek zorunda kalmazsınız. Aldığınız Xperia Z2 aksesuarını beğenmediğiniz takdirde koşulsuz / şartsız iade imkanına da sahip olduğunuz için gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. Aradığınızı bir an önce bulmak için  daha fazla vakit kaybetmeyin, en renkli ürünler sizi bekliyor.