Telefonunuz

Sony
Xperia XZ1
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Xperia XZ1 Aksesuar | Sony Xperia XZ1 Aksesuarları

Kılıflar

    

Sony Xperia XZ1 uyumlu tüm ürünler

Sony’in renkli tasarımlarından biri olan Sony Xperia XZ1 aksesuarları MobilCadde.com’da. Her an, her yerde severek kullanacağınız ve size büyük kolaylık sağlayacak olan mobil aksesuarları incelemek için sitemizde keşfe çıkmaya ne dersiniz?

Selfie çubuğu, telefon kılıfı, data kablosu, telefon tutucu, yedek batarya gibi aklınıza gelmeyen daha birçok Xperia XZ1 aksesuar seçeneği burada. Akıllı telefonlarınız için güvenle kullanabileceğiniz bu harika ürünlerden ihtiyacınıza yönelik birçok ürün mevcut. Telefonunuz sık sık elinizdeyse ve şarjınız yetmiyorsa farklı modeldeki yedek bataryaları inceleyin. Farklı amper değerlerindeki bu powerbanklar cihazlarını birkaç kez şarj etmektedir. Hatta çift usb girişe sahip bir yedek batarya tercih ederseniz aynı anda iki farklı cihazı da şarj edebilirsiniz. 

Akıllı telefonunuz için en gerekli aksesuarlardan olan tutucuları da unutmayın. Xperia ile uyumlu telefon tutucuları aracınızda kullanabileceğiniz gibi evde veya ofiste de tercih edebilirsiniz. Değişik tasarımdaki tutucular açılır kapanır özelliği sayesinde aynı anda farklı telefon modelleri ile de kullanılabilmektedir. 

MobilCadde.com’a gelin ve stoklarla kısıtlı olan bu teknolojik ürünle tanışın. Sitemizde birçok ödeme yöntemi aktif olduğu için, yapacağınız alışverişlerde de dilediğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken almak istediğiniz ürünleri sepetiniz eklemek!