Telefonunuz

Sony
Xperia XZ
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Xperia XZ Aksesuar | Sony Xperia XZ Aksesuarları

Kılıflar

    

Sony Xperia XZ uyumlu tüm ürünler

Son Yorumlar

Eiroo Mirror Sony Xperia XZ Metal Kenarlı Aynalı Silver Rubber Kılıf
Aslına bakarsan telefonu koruması için çok güzel bir kılıf fakat çok büyük bir hatası var kılıf metal kaplama olduğu için sinyal alabilmek için gücünü arttırıyor sarjı 2 katı fazla harcıyor ve sarjdayken aşırı ısınmaya sebep oluyor bir an önce düzeltilmeli alacak kişi telefonu çok güzel koruduğunu bilmeli ama bunun yanı sıra ısınmaya ve erken sarj harcamasına sebep olduğunuda bilmeli. Açıkçası benim aklıma gelseydi almazdım
Eiroo Mirror Sony Xperia XZ Metal Kenarlı Aynalı Gold Rubber Kılıf
telefon güzel ama xperia xz için bayan kılıfı bulmak çok zor, mobilcadde çok farklı ürünler var, bu kılıf elde çok güzel duruyor.
Sony Xperia XZ Tam Kenar Koruma Şeffaf Rubber Kılıf
Tam ergonomik bir kılıf, tutuş, elden kaymaması, düğmelerin tam tepki vermesi ve kesim yerlerinin kusursuzluğu gerçekten efsane. Ergonomi bakımından bu kadar mükemmel iken inanılmaz ince ve hafif oluşu ürünü son derece başarılı kılıyor.

Günümüzde artık pek çok anne istedikleri zaman çocuklarına ulaşabilmek için cep telefonu alırlar. Çocukların kullandıkları bu cep telefonlarının pek çok aksesuara ihtiyacı olur çünkü çocuklar bir akıllı telefonun tüm faydalarını kullanmak isterler. Sony Xperia XZ aksesuarları olan kulaklıklar, şarj cihazları, bataryalar gibi çok sayıda aksesuara MobilCadde.com adresinden ulaşmanız mümkündür. Aksesuar piyasasında son derece iyi bilen internet sitemizde birbirinden farklı pek çok ürüne aynı anda ulaşma imkanınız bulunur.

Alışverişin son derece kolay olduğu sitemizden beğendiğiniz ürünleri seçmeniz ve aynı gün kargo güvencesi ile sipariş etmeniz mümkündür. Xperia XZ aksesuar siparişleriniz sırasında dilerseniz sitemiz üzerinden güvenli ödeme yöntemini seçebilir dilerseniz de kapıda ödeme seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Sitemizde 20 TL üzeri siparişlerden kargo ücreti alınmaz. Saat 16.00’ya kadar bize iletilen taleplerin ürünleri kendilerine ulaştırılmak üzere aynı gün kargoya teslim edilir.

Kolay alışverişin yeni adresi olan MobilCadde’nin sınırsız seçenekler dünyasında istediğiniz gibi bir aksesuar bulamamanız mümkün değildir. Her daim stoklu çalışan sitemizden istediğiniz aksesuarları sipariş edebilmek için tek yapmanız gereken sadece birkaç dakikanızı ayırarak sitemizi ziyaret etmektir. Ürünlerimiz ya da siparişiniz ile ilgili detaylı bilgilere çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.